Комплект "Зваблення їжею"

Автор
Євген Клопотенко
Видавництво
#книголав
Мова
українська
Показати всі характеристики
Усе про книжку  Комплект "Зваблення їжею"

Книга 1. Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати

«Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати» – це книжка авторських рецептів відомого українського шеф-кухаря, блогера, чиї матеріали можна прочитати у рейтингових медіа, ведучого літературно-кулінарного шоу на «UA: Суспільне» та кулінарного експерта програми «Сніданок з 1+1» на каналі «1+1», реформатора шкільного харчування та автора першого в Україні кулінарного онлайн-курсу «Міркувати, як кухар» Євгена Клопотенка

Книга 2. Зваблення їжею з українським смаком

Євген Клопотенко протягом кількох років досліджував історію національних страв, вивчав кулінарну літературу різних часів, мандрував всією країною, спілкувався з істориками, щоб сформувати власне розуміння української кухні. У цій книжці – 70 авторських рецептів давніх страв, переосмислених по-новому і поділених на 9 розділів: супи та юшки, страви з м’яса, риби, овочів та грибів, каші, напої, закуски, випічка та солодке.

Окрім рецептів, книжка містить чимало цікавих фактів про українські продукти та харчі – як їх споживали раніше, чим вони корисні, у який спосіб їх найкраще готувати. А ще кулінар згадує про свою експедицію та міста, які вразили його своєю кулінарною традицією.

Жанр
Полиця нон-фікшн
Автор
Євген Клопотенко
Видавництво
#книголав
Мова
українська
Тип обкладинки
тверда
Розмір/формат
180х240 мм
Комплект "Зваблення їжею" - #книголав
  • SAYHELLO@KNIGOLOVE.UA
  • ТЦ Globus 1, Майдан Незалежності 1
+