Мастрід від Ольга Вишня

Ольга Вишня
PR-менеджерка видавництва #книголав
Люблю книжки, які надихають на зміни, які викликають допитливість, з якими можна пізнавати світ і себе. Тому у моєму списку багато документальної прози чи нон-фікшн літератури. Але так само люблю добру художню літературу, з гумором, іронією чи з багатьма таємницями, складним сюжетом і з важливими по...

50 уроків англійської. Говоримо без помилок. Ок?

Сергій Святенко

Скільки себе пам’ятаю, вчу англійську. Тому коли прочитала книжку Сергія Святенка з чудовими ілюстраціями Анастасії Щербань, дуже зраділа, що хтось нарешті пояснив логіку англійської, як мислять носії цієї мови, чому україномовні роблять найчастіше саме ті чи інші помилки і як це змінити. Уроки короткі, але з чудовими прикладами – з цитатами з пісень рок-гуртів, фільмів чи виступів Бориса Джонса у британському парламенті, які запам’ятовуються.

Пульсація

Бен Елтон

А це про гумор і не без моралі. В українському контексті історія роману буде звучати до болю знайомо. А що, якщо продюсер популярного теле-шоу захоче зробити когось переможцем співочого конкурсу та улюбленцем мільйонів, навіть якщо той і голосу немає? Чудовий роман про шлях до популярності. 

Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи

Роджер Макнамі

Про те, як фейсбук замотує нас у кокони, розподіляє саме у ті бульбашки, давно говорять, було цікаво почитати думки з цього приводу одного з перших інвесторів та наставників Закерберґа, венчурного капіталіста Роджера Макнамі. В деякі факти важко повірити. Висновок – нам всім треба подбати про інформаційну гігієну. І автор дає свої рекомендації, як себе убезпечити у павутині фейсбуку та інших соцмереж.

Вибір

Едіт Еґер

Я називаю Едіт Еґер своєю психотерапевткою після того, як прочитала книжку її спогадів «Вибір», де вона описує свою травму, зцілення та ділиться знаннями, як пережити будь-яке страждання. У 16 років була успішною в балеті та художній гімнастиці, потрапила до Олімпійської збірної, зустріла перше кохання і в цей час її відправили до Аушвіца. Вона вціліла, одужала фізично, але на відновлення ментального здоров’я  витратила кілька десятиліть. Після концтабору великим випробуванням стала еміграція до Америки. Ліцензію психотерапевтки вона отримала тільки у 50 років і стала видатною фахівчинею у цій галузі. Вона допомогла собі і багатьом своїм пацієнтам, а в книжці ділиться своїм досвідом переживання травм зі всіма і переконана, що ми маємо вибір – бути жертвою чи зцілитись.

+