акція -2800 грн

У міста є я — комплект з 20 книжок

в наявності
8000 грн 5200 грн

«У міста є я» — книжка про те, як кожен з нас може допомогти місту стати кращим – чистішим, зручнішим, доступнішим, ефективнішим. Юні мешканці міст та громад навчаться розпоряджатися бюджетом, подавати власні проекти для громадського бюджету, вони проживатимуть передвиборчу кампанію в класі – одні стануть кандидатами в мери, інші голосуватить, а ще вони проведуть енергоаудит будівлі школи та «примірятимуть» професію містопланувальника.

«Книжка стала частиною навчання через гру, відповідно до спеціально розробленої методології спільно з ГО «Ефект дитини», у школах та садочках Луцька. Це перше місто, яке продемонструвало відкритість до експерименту. Коли ми отримуємо відгуки вчителів та враження дітей, то просто неймовірно зворушені – вони дуже зрілі, їхні ідеї дуже цінні і відображають потреби кожного, а досліджувати місто в ролі дорослих їм дуже подобається. Я вірю в освіту і переконана, що книжка – буде найкращим подарунком для шкіл, садочків та бібліотек до новорічних свят», — зазначає Ірина Озимок, авторка книжки.

Розгорнути
 
Ірина Озимок
400 грн
Ірина Озимок
400 грн

Про книжку 

«У міста є Я» — це книжка-гід до пізнавальної подорожі у світ урбаністики для дітей разом із дорослими. 

Авторка Ірина Озимок, що залучена у численних проєктах та ініціативах з урбаністики, разом з ілюстраторкою Анною Іваненко з візуальної студії «сері/граф»  яскраво, цікаво та захоплююче розповідають про життя міста: як воно функціонує, як на нього впливають технології, споживання, клімат і комп’ютерна революція, та яка роль людини в цьому. 

Змінюються люди, змінюються міста, тож змінилася і книжка «У міста є Я», яка вперше побачила світ у 2021 році. Тепер вона має 17 розділів, 4 з яких — нові. Ці розділи з’явилися аби розкрити важливі задачі, що постали перед жителями міст під час повномасштабного вторгнення. Книга допомагає м’яко пояснити дітям зміни, що відбулися через війну.

Також доповнена книжка «У міста є Я» зазвучала голосом Нати Жижченко, солістки гурту ONUKA, найпопулярніша пісня якої «Це моє місто…». 

«У міста є Я» побувала в багатьох містах та країнах: 

-відзначилася як найкраща книга 2021 року за версією Українського ПЕН; 

-потрапила в «Топ БараБуки 2021» у номінації «Дебют року в прозі»; 

-ілюстрації до книги отримали відзнаку Болонського ярмарку дитячої книги 2022.

Місто — це насамперед люди, які його змінюють, бо саме від людей залежить, яким воно буде. Кожен з нас може робити своє місто кращим або ж гіршим. Вибір за нами! 


Розгорнути
Вхід Реєстрація