1914 рік. Перша світова війна змінює життя по обидва боки фронту. Генрі Ґонт та Сідні Еллвуд — учні елітного Прешутського коледжу, які ще не усвідомлюють усіх страхів війни. Щотижня читаючи списки загиблих у місцевій газеті, вони все частіше зустрічають імена своїх друзів і поступово розуміють, що чекає на них самих.

Війна для хлопців — не просто тло, на якому розгортаються їхні стосунки. Для Ґонта, англійця німецького походження, вона стає питанням ідентичності, коли родина просить його доєднатися до боротьби проти німців. Самого хлопця поглинають почуття до його найкращого друга Еллвуда — витонченого поета та красеня, який таємно закоханий у Генрі.

На жах Ґонта, Еллвуд та їхні друзі з коледжу теж вирушають на  фронт. Що вони хочуть: боротися за свою країну чи забутися? Тепер вони за дюйм від смерті, і ніхто не знає, чиє ім’я прочитають наступним у списках загиблих.

Книга «Пам’яті…» (In memoriam), Еліс Вінн — історія про трагедії війни й кохання, що народжується та розквітає у вирвах від снарядів. Роман схвилює вас, зробить боляче та змусить усміхатися й радіти.

Очікуємо на книгу в серпні 2024-го року, а ви вже її можете передзамовити на нашому сайті.

Про авторку

Еліс Вінн — американська письменниця та сценаристка. У 2023 році стала лауреаткою премії Waterstones Debut Fiction Prize за роман «Пам’яті…».

Народилася й виросла в Парижі в родині американців. Попри те, що в авторки виявлено дислексію (розлад, який визначається проблемами в читанні), вона закінчила коледж Мальборо та Оксфордський університет, де вивчала англійську літературу.

Живе в Брукліні, Нью-Йорк. Разом з чоловіком, британським коміком Крісом Тернером, виховує донечку.


Над книгою працювали:

Перекладачка Анастасія Плахотня

Літературна редакторка Дарина Чупат

Коректорка Ярослава Гончарова

Верстальниця Катерина Воєвська

Артдиректорка Крістіна Золотарьова

Випускова редакторка Вікторія Беркут

Головна редакторка Дарина Важинська

Відповідальний за випуск Дмитро Осколков