Починаємо ділитися своїми видавничими планами на 2025 рік!

І розпочинаємо з анонсу нової полиці «Навколо світу».

Ця серія — набагато більше, ніж просто колекція. До добірки потрапили найбільш значущі твори літератури з різних країн, культур і часів. Полиця «Навколо світу» має на меті розширити горизонти читачів щодо авторів та творів з різноманітних куточків світу!Кожна книга — це витвір мистецтва, що має особливу енергетику, приємні тактильні відчуття, вишуканий дизайн, привабливий вигляд і глибокий сенс. Яскрава обкладинка з особливим тисненням стане чудовим варіантом для подарунка собі чи дорогій людині.У наступному році очікуйте на 6 видань нової полиці, а поки ділимося інформацією про перші три книги:

«Що знають мої кістки: записки про зцілення від сильної травми», Стефані Фу

Стефані Фу потерпала від психологічного й фізичного насильства з боку батьків та була покинута ними у підлітковому віці. Після років консультацій Стефані дізналась, що її панічні атаки та проблеми в стосунках у дорослому віці спричинені комплексним посттравматичним стресовим розладом, який виникає, коли травма накопичується протягом багатьох років. Фу описує свій шлях зцілення та методи, до яких зверталась. Болісна й водночас надихаюча, ця книга є потужною терапевтичною розповіддю. Стефані доводить: віднайти себе та повірити у власну цінність після травми — можливо.


«Сонджу», Вондра Чан

Історія Сонджу, яка охоплює понад два десятиліття, починається 1946 року в Сеулі, Корея. Японія завершила тридцятип'ятирічну окупацію Кореї після бомбардувань Нагасакі та Хірошіми. Новим окупантом стала американська армія. Сонджу, отримавши сучасну освіту, уявляє собі життя, сповнене рівності та свободи вибору. Її ідеали незабаром вступають у конфлікт із багатовіковою традицією, за якою її мати організовує дочці шлюб із чоловіком, якого вона ніколи не зустрічала. Рішення, які Сонджу приймає під час Корейської війни, призводять до того, що сім’я зрікається жінки, а суспільство уникає її. 

Особиста боротьба Сонджу за пошук свого місця в суспільстві, де домінують чоловіки, ведеться паралельно з боротьбою Кореї на шляху до того, щоб стати світовою силою.



«Тортури з ароматом сандалу», Мо Янь

Цей роман є водночас історією кохання та критикою політичної корупції в останні роки правління династії Цін, останньої імперської епохи Китаю.Дія роману розгортається під час Боксерського повстання — антиімперіалістичної боротьби, яку вели фермери та ремісники північного Китаю проти впливу Заходу. На широкому історичному тлі роман зосереджується на взаємодії між головною героїнею Сунь Мейнян і трьома чоловіками в її житті. Одним із цих чоловіків є її батько, віртуоз опери та лідер Боксерського повстання. Події, пов’язані з повстанням, сплітаються з тим, як він іде назустріч своїй долі, «сандаловій карі», мета якої полягає в тому, щоб якомога довше тримати засудженого живим у болю. Ця історія поєднує в собі низку художніх стилів, від стилізованих арій і поезії пізнього імперського Китаю до сучасної прози.


Обирайте книжки собі в бажанки та очікуйте на наступну порцію анонсів на нашому сайті та на сторінках наших соцмереж.

#книголюбимо!