новинка
акція -225 грн

Комплект "Про що всі говорять? Фейкові новини" + " Про що всі говорять? Хакери"

в наявності
900 грн 675 грн
Том Джексон, Крістіна Ґітіан
450 грн
Том Джексон, Крістіна Ґітіан
450 грн

Фейкові новини – одна з проблем сучасного світу. Вони розпалюють ворожнечу у спільнотах, а часом здатні розколоти суспільство. Популярність соцмереж сприяє їх миттєвому поширенню, але це далеко не сучасний винахід. Фейки з’явилися ще тоді, коли люди навчилися говорити. З цього ілюстрованого кольорового видання читач не тільки навчитися розрізняти, що новини правдиві, а й дізнається цікавезні факти про еволюцію мовлення, розвиток письма, значення міфів, винайдення друку, про розвиток засобів масової інформації.

Розгорнути
Том Джексон, Крістіна Ґітіан
450 грн
Том Джексон, Крістіна Ґітіан
450 грн

Про книжку


Хто такі хакери? Вони хороші чи погані? Що ми можемо зробити, аби захистити себе, бізнес і суспільство від них? Як їх контролювати? І чи варто взагалі пробувати?

Вам, імовірно, доводилося чути про хакерів. Про них усі говорять…

«Хакери» — це продовження захопливої серії для підлітків «Про що всі говорять?». Ця книжка відкриє вам цікаві факти з історії хакінгу, пояснить усе про діяльність хакерів та їхню культуру, навчить, як захистити свої дані в інтернеті. Видання допоможе вам сформувати власне обґрунтоване ставлення до таких суперечливих явищ, як хакерство, тіньова мережа, кібервійна, штучний інтелект...

Раніше у #книголав вийшла книжка із серії «Про що всі говорять?» — «Фейкові новини», яка не лише вчить розрізняти, які новини правдиві, а які — ні, а й розповідає цікавезні факти про еволюцію мовлення, розвиток письма, значення міфів, винайдення друку, про розвиток засобів масової інформації.

Розгорнути
Вхід Реєстрація