акція -335 грн

Квартальна підписка №1. ЗП

в наявності
1330 грн 995 грн

З квартальною підпискою на книжки «Робінзон Крузо», «Мобі Дік, або Білий Кит» та «Тев‘є-молочар» ви отримуєте можливість придбати видання, відомі на весь світ, за приємною ціною — 880 грн замість 1170 грн.


Як працює підписка ?

1. Потрібно оформити замовлення на нашому сайті, натиснувши на кнопку «Купити»;

2. Після оформлення ми внесемо вас до списку;

3. Щомісяця (червень, липень, серпень) ми відправлятимемо вам книжки, що входять до підписки, щойно отримуватимемо їх з друку.


Також ви можете придбати інші типи підписок:

- Квартальна підписка №2 на 3 книжки: «Любий друг», «Девід Копперфілд», «Портрет Доріана Ґрея»;

- Квартальна підписка №3 на 3 книжки: «Пані Боварі», «Венера в хутрі», «Джейн Ейр»;

- Квартальна підписка №4 на 3 книжки: «Кармен», «Троє у човні, якщо не рахувати собаки», «Граф Монте-Крісто».


- Піврічна підписка №1 на 6 книжок: «Робінзон Крузо», «Мобі Дік, або Білий Кит», «Тев‘є-молочар», Любий друг», «Девід Копперфілд», «Портрет Доріана Ґрея»;

- Піврічна підписка №2 на 6 книжок: «Пані Боварі», «Венера в хутрі», «Джейн Ейр», «Кармен», «Троє у човні, якщо не рахувати собаки», «Граф Монте-Крісто»;


- Річна підписка на усі 12 книжок з серії «Золота полиця».

Розгорнути
 
Данiель Дефо
550 грн
Данiель Дефо
550 грн

Робінзон - молодий та імпульсивний юнак, який кидає виклик бажанням своїх батьків та відправляється у подорож морями. Проте незабаром його корабель зазнає трощі, і чоловік опиняється на віддаленному тропічному острові, де й проводить наступні 28 років. В основі роману «Робінзон Крузо: життя та дивовижні пригоди» лежать реальні події, що відбулися з шотландським моряком Александром Селкірком, який провів чотири роки на безлюдному острові.

Розгорнути
Герман Мелвілл
550 грн
Герман Мелвілл
550 грн

Оповідь Ізмаїла з корабля-китобоя “Пекорд”, що з волі знавіснілого капітана Ахава ганяється океанами за білим китом-убивцею, є одним із провідних текстів американської літератури. Історія гонитви за Мобі Діком - це не лише неймовірні пригоди, але й зріз епохи та світогляду, науки та філософії: ми бачимо, як змінилися часи і уявлення людей та якими на диво незмінними залишаються основні питання, що нас турбують.

Розгорнути
Шолом-Алейхем
330 грн
Шолом-Алейхем
330 грн

Смішна і трагічна історія Тев’є, молочара з єврейського містечка (штетля), лягла в основу чи не найпопулярнішого бродвейського м’юзикла «Скрипаль на даху» та його численних кіно- та театральних варіацій. Нескінченно мудрі, насичені особливим гумором історії Тев’є звернені нібито до автора, а насправді до кожного особисто. Вони - не лише про штетль, жінок та дружину Тев’є, його сусідів, вони - про дивовижну красу непростого життя загалом.

Розгорнути
Вхід Реєстрація