100 фактів про числа, комп’ютери та програмування

Еліс Джеймс, Едді Рейнолдс, Мінна Лейсі, Роус Голл та Алекс Фріт
в наявності
390 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Категорія
Науково-популярне видання
Полиця
Дитяча полиця
Мова
українська
ISBN
978-617-7563-98-2
Кількість сторінок
128
Вік
10-15 років
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Ганна Лелів
Серія
100 фактів про...
Оригінальна назва
100 Things to Know about Numbers, Computers & Coding
Ілюстрації
кольорові
Ілюстратор
Федеріко Маріані й Парко Поло та Шо Нільсен
Розмір/формат
170x240

«100 фактів про числа, комп’ютери і програмування» – український переклад популярного британського видання, над яким працювала ціла команда дослідників та авторів: Еліс Джеймс, Едді Рейнолдс, Мінна Лейсі, Роус Голл та Алекс Фріт.


У книжці зібрано 100 захопливих фактів про числа, комп’ютери, програмування та про те, як їх використовують та удосконалюють. Уся інформація супроводжується яскравими ілюстраціями. Видання має словничок зі словами, що використовують у книжці, а також покажчик.

Із книжки можна буде дізнатись про такі речі: людський мозок має окрему ділянку, яка відповідає за розпізнавання чисел; комп’ютери змішують три кольори у понад 16 мільйонів комбінацій; здебільшого Інтернет проходить під водою та ще багато вражаючих фактів.

«Якщо вашій дитині цікаві комп’ютери, то ця книжка стане справжньою енциклопедією, яка розкаже про світ чисел та інформаційних технологій. Саме такі книжки можуть впливати на подальший вибір професії дитиною. Тим більше, тема технологій неабияк популярна у наш час і, безперечно, буде актуальною для дитини», – розповідає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

Розгорнути
Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

Вхід Реєстрація