новинка

Я сьогодні йду в садок (перевидання)

Світлана Ройз
в наявності
450 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-8286-29-3
Кількість сторінок
24
Вік
до 5 років
Рік видання
2023, перевидання
Тип обкладинки
тверда
Ілюстрації
кольорові
Ілюстратор
Інна Черняк
Розмір/формат
230x265

Коли батьки готові до нової фази розвитку дитини, до садочка, це означає, що не лише малюк потрапляє в незнайоме для себе середовище, а й вся родина переживає певну кризу: переходить на новий рівень спілкування та взаємодії одне з одним.

Адаптація до садочка триває від півтора місяця до пів року. У кожної дитини — своя «норма», власний період звикання. Для батьків знаком завершення адаптаційного періоду буде те, що малюк почне в цьому новому для себе середовищі їсти, спокійно проситися на горщик або ходити в туалет.

Книжка «Я сьогодні йду в садок» Світлани Ройз — це гра-практикум, покликана полегшити процес звикання як для малюків, так і для дорослих. У грі дитина найлегше засвоює новий досвід.

Завдяки цікавим ілюстраціям, незвичній конструкції з віконцями та фігурками, дитина зможе прожити всі складні моменти, з якими родини найчастіше звертаються до авторки-психологині. Також у книжці є багато корисних порад і практик, здатних не лише зробити адаптацію до садочка легкою та приємною, але й зблизити дорослих із малюками.

«Те, що проживається у грі, стає більш безпечним досвідом у реальному житті дитини. У книжці я пропоную кілька авторських практик, які використовую вже протягом багатьох років в терапії. Разом із творчою групою ми продумували кожну форму і колір, щоб зробити книжку максимально корисною і відповідною до віку дітей, які йдуть до дитячого садка. Також я радилася з директорами садочків, щоб не загубити важливі деталі. У кожній книжці серії буде передмова для батьків з важливими підказками. Я бажаю доброго дорослішання дітям і спокою нам поруч з ними», — розповідає Світлана Ройз, авторка книжки.

«Завдяки особливому формату гри, діти разом із батьками зможуть максимально просто ознайомитись з усіма проблемами та нюансами, які супроводжуватимуть адаптацію у садочку. Не менш важливо, що усі рекомендації розроблені психологинею Світланою Ройз, яка має неабияку експертизу у цьому питанні.», — Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.


Розгорнути

Про авторку

Світлана Ройз – дитяча сімейна психологиня та талановита письменниця. Спеціалізується на дитячій психології, стосунках між батьками та дітьми, розв'язанні проблем із підлітками. Світлана зрозуміло та просто пише для людей: як варто обговорювати незручні теми у розмовах з дітьми та коли це варто робити.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Рейчел Вільямс
550 грн
Ірина Озимок
350 грн
Iryna Taranenko, Maryna Ostrovska, Yelyzaveta Nieviezhyna, Volodymyr Arenev, Alisa Lindeman
750 грн
Марава Ібрагім
330 грн
Штепанка Секанінова
450 грн
Вхід Реєстрація