Скоро
Акцiя -40 грн

Як стати (бездоганною) відьмою

Мова
українська
Показати всі характеристики
Знижка -40 грн
390 грн
350 грн
Замовити
Очікується у травні

Усе про книжку Як стати (бездоганною) відьмою

Про книжку

«Як стати (бездоганною) відьмою» — захопливий посібник із чаклунства. У ньому зібрано давні знання та різноманітні практики, які допоможуть дізнатися про особисту внутрішню силу і змінити життя на краще.

Із книжки легко дізнатися про те, що вас давно цікавило, але ви не знали, як до цього підійти: магія у повсякденному житті, стосунках, що таке ясновидіння та інтуїція, практики для здоров'я та внутрішньої сили, як використовувати ці знання у повсякденному житті для розширення своїх творчих можливостей і особистісного зростання.

Кожна та кожен з нас може стати відьмою, чарівником свого життя! Бездоганно чи ні — зрештою, яке це має значення? Але найголовніше — мати бажання пізнати магію всередині й навколо себе та мати сміливість відкрити її чарівні й потужні властивості. Адже сьогодні бути відьмою означає інакше дивитися на світ, бачити силу природи та вміти гармонійно й правильно використовувати її з добрими намірами.

Але насамперед це означає вирушити в дослідницьку подорож усередину себе — й зануритися в глибини власної сили та унікальності. Передусім зрозуміти себе та аналізуючи особистий досвід — обрати свій власний шлях.

«Чаклунство полягає не в тому, щоб стати майстернішою в чаруванні або вивищитися над іншими, а в тому, щоб бути чесною, щирою і вірною у ставленні до себе…» — Амброзія Готорн, авторка книжки.

У посібнику використано ілюстрації Джулії Варетто.

Джулія Варетто — італійська ілюстраторка, яка мешкає в Мілані. Основні джерела її натхнення — природа та магія. Вона займається вивченням зв’язків між людьми та природним світом через ілюстрації в казковому та сюрреалістичному стилі. Захоплення чаклунством та езотерикою привели Джулію до зацікавлення фольклором і вікканською міфологією.

Робота над створенням української версії книжки велася у співпраці з тарологинею Вікторією Moriweather.

«Авторка стисло й доступно пояснює ази чарівного ремесла, торкаючись багатьох важливих тем. Але при цьому книжка не переобтяжена великою кількістю готових рецептів: вона створена як гайд для тих, хто хоче не лише розуміти основи, а й будувати власний унікальний шлях, нікого не копіюючи та не повторюючи за кимось іншим», — Вікторія Moriweather, тарологиня та наукова редакторки книжки.

Книжка цікава для тих, хто цікавиться різноманітними практиками, віднайдення внутрішньої гармонії, духовного розвитку, розкриття творчих здібностей та розвитку особистості.

Авторка

Амброзія Готорн — відьма, засновниця журналу «Witchology Magazine», авторка книжок «Книга заклинань для нових відьом» («The Spell Book for New Witches»), «Сезони вікканства» («Seasons of Wicca») та «Вікканська Книга Тіней» («The Wiccan Book of Shadows»). Ворожка на картах Таро, астрологиня та цілителька. Відрізняючись еклектичністю поглядів, Амброзія засновує своє магічне мистецтво на зв’язку між природою та внутрішньою силою людини. Викладає магію та чаклунство в центрі Venefica Cottage.

Автор
Амброзія Готорн
Полиця
Полиця нон-фікшн
Жанр
популярне видання
Мова
українська
Кількість сторінок
176
Ілюстратор
Джулія Варетто
ISBN
978-617-8012-95-3
Рік видання
2023
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Ілюстрації
кольорові
Переклад
Любов Котляр
Оригінальна назва
Ambrosia Hawthorn. Tutte possiamo essere streghe! (perfette)
Розмір/формат
165х220
Необхідно увiйти, щоб залишати відгуки
Ваш вiдгук буде першим
Як стати (бездоганною) відьмою  - #книголав
Як стати (бездоганною) відьмою  - #книголав
Як стати (бездоганною) відьмою  - #книголав
Як стати (бездоганною) відьмою  - #книголав
Як стати (бездоганною) відьмою  - #книголав
Як стати (бездоганною) відьмою  - #книголав
Користувачі також цікавляться
Топ продажу
Кара Елвіл Лейба
Електронна книга
280 грн
Марава Ібрагім
Електронна книга
290 грн
Топ продажу
Джоко Віллінк
Електронна книга
400 грн
Ірина Тараненко, Юлія Курова, Єлизавета Нєвєжина, Альона Шостко
400 грн
Луїса Вера
390 грн
Мей Шо
390 грн
Ірина Тараненко, Єлизавета Нєвєжина, Марта Лешак
650 грн
Топ продажу
Акцiя -375 грн
Ірина Тараненко, Єлизавета Нєвєжина, Марта Лешак, Юлія Курова, Марія Воробйова
1350 грн
975 грн
Новинка
Олександра Фідкевич
Електронна книга
400 грн
Новинка
Том Джексон, Крістіна Ґітіан
390 грн
Новинка
Марцін Пшевозняк
Електронна книга
390 грн
Новинка
Анжелс Наварро
400 грн
+