Як стати (бездоганною) відьмою

Амброзія Готорн
в наявності
480 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-8012-95-3
Кількість сторінок
176
Вік
10-15 років
Рік видання
2023
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Любов Котляр
Оригінальна назва
Ambrosia Hawthorn. Tutte possiamo essere streghe! (perfette)
Ілюстрації
кольорові
Ілюстратор
Джулія Варетто
Розмір/формат
165x220

«Як стати (бездоганною) відьмою» — захопливий посібник із чаклунства. У ньому зібрано давні знання та різноманітні практики, які допоможуть дізнатися про особисту внутрішню силу і змінити життя на краще.

Із книжки легко дізнатися про те, що вас давно цікавило, але ви не знали, як до цього підійти: магія у повсякденному житті, стосунках, що таке ясновидіння та інтуїція, практики для здоров'я та внутрішньої сили, як використовувати ці знання у повсякденному житті для розширення своїх творчих можливостей і особистісного зростання.

Кожна та кожен з нас може стати відьмою, чарівником свого життя! Бездоганно чи ні — зрештою, яке це має значення? Але найголовніше — мати бажання пізнати магію всередині й навколо себе та мати сміливість відкрити її чарівні й потужні властивості. Адже сьогодні бути відьмою означає інакше дивитися на світ, бачити силу природи та вміти гармонійно й правильно використовувати її з добрими намірами.

Але насамперед це означає вирушити в дослідницьку подорож усередину себе — й зануритися в глибини власної сили та унікальності. Передусім зрозуміти себе та аналізуючи особистий досвід — обрати свій власний шлях.

«Чаклунство полягає не в тому, щоб стати майстернішою в чаруванні або вивищитися над іншими, а в тому, щоб бути чесною, щирою і вірною у ставленні до себе…» — Амброзія Готорн, авторка книжки.

У посібнику використано ілюстрації Джулії Варетто.

Джулія Варетто — італійська ілюстраторка, яка мешкає в Мілані. Основні джерела її натхнення — природа та магія. Вона займається вивченням зв’язків між людьми та природним світом через ілюстрації в казковому та сюрреалістичному стилі. Захоплення чаклунством та езотерикою привели Джулію до зацікавлення фольклором і вікканською міфологією.

Робота над створенням української версії книжки велася у співпраці з тарологинею Вікторією Moriweather.

«Авторка стисло й доступно пояснює ази чарівного ремесла, торкаючись багатьох важливих тем. Але при цьому книжка не переобтяжена великою кількістю готових рецептів: вона створена як гайд для тих, хто хоче не лише розуміти основи, а й будувати власний унікальний шлях, нікого не копіюючи та не повторюючи за кимось іншим», — Вікторія Moriweather, тарологиня та наукова редакторки книжки.

Книжка цікава для тих, хто цікавиться різноманітними практиками, віднайдення внутрішньої гармонії, духовного розвитку, розкриття творчих здібностей та розвитку особистості.

Розгорнути

Про авторку

Амброзія Готорн — відьма, засновниця журналу «Witchology Magazine», авторка книжок «Книга заклинань для нових відьом» («The Spell Book for New Witches»), «Сезони вікканства» («Seasons of Wicca») та «Вікканська Книга Тіней» («The Wiccan Book of Shadows»). Ворожка на картах Таро, астрологиня та цілителька. Відрізняючись еклектичністю поглядів, Амброзія засновує своє магічне мистецтво на зв’язку між природою та внутрішньою силою людини. Викладає магію та чаклунство в центрі Venefica Cottage.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Вхід Реєстрація