новинка
акція -50 грн

Блокбастери. Як ризикувати і створювати світові хіти

Аніта Ельберс
передзамовлення
500 грн 450 грн
квітень
2024
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
Кількість сторінок
320
ISBN
978-617-8286-85-9
Вік
дорослим
Рік видання
2024
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Наталія Палій
Оригінальна назва
Blockbusters: Hit-making, Risk-taking, and the Big Business of Entertainment
Дизайн
Юлія Лободюченко
Ілюстратор
Юлія Лободюченко
Розмір/формат
140х210 мм

Що стоїть за феноменальним успіхом розважальних компаній, зокрема Warner Bros., Marvel Entertainment і NFL, а також таких зірок, як Jay-Z, Lady Gaga та LeBron James? Які стратегії застосовують лідери на телебаченні, у кіно, музиці, видавничій справі та спорті?

Аніта Ельберс, експертка Гарвардської бізнес-школи з індустрії розваг, проводить новаторські дослідження у світі медіа та спорту вже більше десяти років. У своїй книзі вона пояснює важливу правду про жорстку конкуренцію у світі бізнесу навколо блокбастерів — фільмів, телевізійних шоу, пісень і книг, виробництво та збут яких надзвичайно дорогі.

Авторка розповідає, чому керівники індустрії розваг часто витрачають шалені гроші на пошуки наступного блокбастера, чому суперзіркам платять неймовірні гонорари та як цифрові технології змінюють ландшафт розваг. 

Інформацію в книзі буде легко сприймати навіть тим, хто раніше не цікавився цією сферою, а з-поміж цікавих досліджень, читачів будуть смішити кумедні коментарі авторки. 

Аніта Ельберс є викладачкою, науковицею та професоркою ділового адміністрування в Гарвардській школі бізнесу (Harvard Business School) імені Лінкольна Файлена.

Аніта розробляє та викладає курс, що охоплює бізнес розваг, медіа та спорту під назвою «Стратегічний маркетинг у креативних індустріях» («Strategic Marketing in Creative Industries»), який входить до найбільш затребуваних курсів у навчальній програмі школи для студентів МВА. 

У своєму дослідженні професорка Ельберс насамперед прагне зрозуміти, що зумовлює успіх продуктів у індустрії розваг, медіа, спорті та інших креативних галузях, і як компанії можуть розробити ефективні маркетингові стратегії для таких продуктів. 

Письменниця провела тематичні дослідження для десятків розважальних компаній, особистостей та інших організацій. Багато з них описані в її дебютній книзі «Блокбастери. Як ризикувати і створювати світові хіти» («Blockbusters: Hit-making, Risk-taking, and the Big Business of Entertainment»).


Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Емілі Хокінс, Рейчел Вільямс
650 грн
Гелена Гараштова
500 грн
Марцін Пшевозняк
500 грн
новинка
Сандрін Пуверро
450 грн
Лара Браян, Роуз Голл
430 грн
Ірина Озимок
400 грн
бестселер
Джоко Віллінк
550 грн
Вхід Реєстрація