новинка

ЦвіТИ! або Як полюбити ту, що в дзеркалі

Оля Цибульська
в наявності
430 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (1)
Мова
українська
Кількість сторінок
248
ISBN
978-617-8286-15-6
Вік
дорослим
Рік видання
2023
Тип обкладинки
тверда
Ілюстрації
кольорові
Дизайн
Дизайнерка обкладинки: Крістіна Золотарьова
Ілюстратор
Тетяна Баковська
Розмір/формат
140x210

Я буду поруч, доки все, що щемить, не виллється на папір, усе, що бісить, — перебісить. А все, про що мріється, — збудеться.

І сміх до сліз теж тобі гарантую, бо всі проблеми стають дрібними, коли чують, як ти регочеш.

Мені треба відкритися. І тобі, відчуваю, теж.

Тож давай поговоримо...», — Оля Цибульська.

«ЦвіТИ! або Як полюбити ту, що в дзеркалі» Олі Цибульської — це книжка-натхнення для жінок, яка буде поруч у найважчі моменти життя й навчить любити себе-справжню.

Як вилізти з депресії, віднайти нові сенси і залишатися собою попри все ? Чому звичка порівнювати себе з іншими — гірша, ніж курити і дзвонити колишньому? Як робити життєві вибори так, щоб ніколи про них не шкодувати?

Ця книжка, як найкраща подруга, яка допоможе знайти відповіді на ці та багато інших запитань. З нею ти зможеш посміятися разом над спогадами з дитинства чи юності, обговорити кавалерів чи розповісти неймовірну історію кохання, побідкатися про ПМС чи згадати про «ті самі туфлі», нареготатися до кольок у животі та виплакати найгіркіші сльози. Поговорити про життя і сміх, війну і втрати, страх і радість, материнство й пошук себе. Зізнатися про все, що живе в душі, — щемкий біль, дивовижні мрії, любовну любов.

Тут ти знайдеш місце для власних нотаток, роздумів і висновків, а також плейлист від авторки, пісні з якого супроводжуватимуть твій шлях любові до себе.


Розгорнути

Про авторку

Оля Цибульська — українська артистка, співачка, ведуча, авторка пісень та одна з найщиріших та найпомітніших поп-зірок України.

Пісні Олі Цибульської наповнені соціальним змістом, ними співачка підтримує своїх слухачів у різні етапи їхнього життя. Немов найкраща подруга, яка постійно вислухає і дасть влучну пораду.

Оля родом із Рівненщини. Ще змалку хотіла бути артисткою — і народною. І це не про звання, а про взаємну справжню любов від людей.

У 2007 році стала переможницею першої української «Фабрики зірок», співаючи в дуеті, а вже з 2009 року розпочала сольну кар’єру. Відома хітами: «Чекаю. Цьом», «Сукня біла», «До ранку», «Я не плачу», «Киця», «По барабану», «Море», «Prosecco», «Янголи плачуть» та іншими.

Після початку повномасштабної російсько-української війни Оля, залишившись в Україні, продовжила працювати — записала нові пісні «Минає день» і «Сьогодні», провадить активну благодійну діяльність. І дарує своєю творчістю теплу підтримку та допомогу тисячам людей.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Бойко Інна
4/5
03.11.2023
"Скажу відверто - не збиралася цю книгу читати., так -лише передивитись перед тим , як подарую одній Красуні і фанатці Олі Цибульської на 20-річчя. Здивувалась сама собі-- зачепилась і дочитала до кінця за один дощовий вечір.
Авжеж, це не John Crowley-"" LITTLE, BIG"" і не Юстейн Гордер("" Таємничий пасьянс""), не будемо рівняти ОПЕРУ з Естрадою- але непогано зроблено.,стильно.
Таке відчуття , що тобі запропонували незнайомий напій,ти смакуєш і він подобається. І в жіночому колі, в бесідах під сливою ( про яку йдеться в книзі) ви насолоджуєтесь цим моментом життя.КНИГА ДЛЯ ТИХ, КОМУ 18+18. Але я читала і згадувала себе в тому віці. Написана ,оздоблена зі смаком. І зараз, під час війни -комусь із молодих вона допоможе( цитую Автора):""ЖИТИ-МАЛЮВАТИ ШИРОКИМИ МАЗКАМИ,ПИТИ -ВЕЛИКИМИ КЕЛИХАМИ,І ЛЮБИТИ , ЯК НІКОЛИ.... ЖИТТЯ ПОСЕРЕД СМЕРТІ І УСМІШКИ ПОСЕРЕД СЛІЗ"".СПРАГЛО ЖИТИ , БУТИ НІЖНОЮ, ЯК ТИРАМІСУ І СМІЛИВОЮ,ЯК ГЛАДІАТОРИ В КОЛІЗЕЇ""
Точний вислів про війну-"" НЕ ВСТИГЛА НАБУТИСЯ СОБОЮ.ВСЕ ЗНИКЛО. ОЛЯ -НУЛЬ ЩУРИ З'ЇЛИ ГАРБУЗ.АЛЕ....НУЛЬ -ЕЛЕМЕНТ ДЛЯ ОПЕРАЦІЇ ДОДАВАННЯ. І ЦЯ ПРЕКРАСНА "" МАРМУЛЯДКА ОЛЯ"" ПОЧАЛА ДОДАВАТИ. Сказала собі і Світу-УСЕ БУДЕ КРУТО.СОРРІ, ЩО БЕЗ ГАРАНТІЙ
НУ ЩО, МОЇ КИЦІ, --КВІТНЕМО ПИШНО."
Розгорнути

#рекомендовані

новинка
Шарлотта Бронте
550 грн
Гліб Гусєв
270 грн
Ґай Морпасс
450 грн
Аліна Штефан
260 грн
Джуді Баталіон
550 грн
Фредрік Бакман
420 грн
Вхід Реєстрація