бестселер

Дисципліна – це свобода

Джоко Віллінк
в наявності
550 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (1)
Мова
українська
Кількість сторінок
256
ISBN
978-617-8012-03-8
Рік видання
2022
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Олексій Шендрик
Оригінальна назва
Discipline Equels Freedom
Розмір/формат
180x240

Як перестати їсти стільки солодкого? Як навчитись рано прокидатись? Як змусити себе робити фізичні вправи? Книжка офіцера військово-морського флоту США, автора бестселерів та інструктора з лідерства Джоко Віллінка допоможе вибудувати стратегію впорядкованого життя. У ній автор пояснює, як, завдяки дисципліні, можна навчитись контролювати свої страхи, лінощі, погані звички і, зрештою, дійти до гармонії в житті.

Автор також пояснює, як привчити себе до дисципліни, зокрема про те, як дисциплінувати своє тіло і розум, скільки спати і як харчуватися, щоб бути продуктивними, як не пропускати тренування і встояти перед спокусами. Ця книжка про те, як стати сильнішими, здоровішими, розумнишими і швидшими.

Раніше у видавництві #книголав вийшла ще одна книжка автора – «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від «морських котиків». Вона стала бестселером The New York Times.

Про автора

Колишній американський військовий Джоко Віллінкчий досвід допоміг людям по всьому світу навчитись керувати компаніями, отримати підвищення, обійняти кращу посаду і досягти поставлених цілей. Він доводить, що принципи, завдяки яким «морські котики» перемагали в бою, можна застосувати і в роботі.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Інна Кролевецька
4/5
30.09.2023
"Коли у моє життя прийшла Дисципліна — книжка колишнього офіцера Військово-морських сил США, я подумала: «Якась мотиваційка, успішний успіх і нічого спільного з моїм гедоністичним світоглядом». А потім стало зрозуміло, що мені терміново потрібно змінити харчування (відмовитися від шоколадок, тіста, молочки, кави та алкоголю), і несподівано саме ця книжка виявилася моєю найбільшою підтримкою. Погодьтеся, значно легше ігнорувати торт у холодильнику, коли читаєш, що пончики — то «брехня у солодкій глазурі, яка тебе убиває».
Уміння автора злословити на солодощі — не єдине, що мені відгукнулося. Тож поділюсь іще кількома думками, які додають сил не покидати задумане.
*
Деякі люди дотримуються правила 80/20, це значить, що вони дотримуються «правильної» дієти 80% часу, а 20% їдять усе, що захочуть. Проблема полягає в тому, що 80/20 стає 60/40, потім 20/80, і зрештою — все змарновано.
*
Голодування — це дар. Усі ті рази, коли ви перебуваєте на вечірці, в аеропорту чи в поїзді й ніде немає правильної, здорової їжі, відповідь проста: НЕ ЇЖТЕ.
*
…Ви втратили з виду вашу довготривалу ціль. І вона потьмяніла. Вона стерлася з вашої пам’яті. Пристрасть випарувалася, і ви почали міркувати: «Мабуть, у мене не вийде. Мабуть, я насправді цього не хочу. Мабуть, ця ціль не для мене…».
*
Закарбуйте довготермінову ціль у своїй голові… Робіть щось для неї. Щодня робіть щось, що наближає вас до цілі, що підтримує в цій цілі життя, її саму на виду, а вас — зосередженими. Яким малим і незначним не був би крок — зробіть його.
*
Створіть план і дотримуйтеся його… Робіть так, як ви збиралися зробити. Не дозволяйте голосам чи думкам звести вас на манівці.
*
Окрім самого планування, обов’язково просувайтеся до своїх цілей щодня.
"
Розгорнути
Вхід Реєстрація