Діти помсти й чеснот

E-book 210 грн
Жанр
Мова
українська
Показати всі характеристики

Усе про книжку Діти помсти й чеснот

Можна розрахуватися карткою єПідтримка на сайті knigolove.ua

«Діти помсти й чеснот» – друга книжка із трилогії «Спадок Ор’їші»відомої нігерійсько-американської письменниці Томі Адеємі. І це захоплююча історія про світ магів і злих правителів, про боротьбу добра і зла, у якій чимало відгуків і на проблеми сучасного світу.

Ор’їші була колись щасливою країною, в якій жило чимало магів, які допомагали населенню. Та до влади прийшов безжальний король, який наказав вбити всіх чаклунів. На цій землі зникла магія, а народ втратив надію на порятунок. Але зовсім юній чаклунці Зейлі вдалося повернути магію на землюОр’їші. На жаль, чарівні сили відновились не лише у віщунів, вони з’явились й у частини дворян. Це означає, що у Зейлі з’явилось більше сильних ворогів, вона зневірена і розбита. Та перед нею важлива місія – захистити свій народ від жорсткого контролю правлячої монархії і допомогти принцесі Амарі відстояти право на престол.

В Ор’їші розпочалась громадянська війна, чи вдасться чаклунці Зейлі знайти сили і зміцнити магів, щоб перемогти злого короля та його команду?

Томі Адеємі – нігерійсько-американська письменниця та викладачка літературної творчності. Закінчила з відзнакою Гарвардський університет, де отримала диплом за спеціальністю «Американська література». Вивчала міфологію, релігію та культуру Західної Африки у Салвадорі (Бразилія). Наразі Томі Адеємі займається письменницькою діяльністю та веде свій блог про літературну творчість. Мешкає у Сан-Дієґо, Каліфорнія.

Автор
Томі Адеємі
Полиця
Полиця бестселер
Жанр
фентезі
Мова
українська
Кількість сторінок
344
Вік
від 16 років
Серія
Діти кістки і крові
ISBN
978-617-7820-71-9
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Дизайн
обкладинка Річ Діес
Переклад
Олена Оксенич
Оригінальна назва
Children of Virtue and Vengeance
Розмір/формат
140х210 мм
Необхідно увiйти, щоб залишати відгуки
Ваш вiдгук буде першим
Діти помсти й чеснот - #книголав
Діти помсти й чеснот - #книголав
Діти помсти й чеснот - #книголав
Діти помсти й чеснот - #книголав
Діти помсти й чеснот - #книголав
Діти помсти й чеснот - #книголав
+