Дракула

Брем Стокер
передзамовлення
550 грн
липень
2024
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-8286-55-2
Кількість сторінок
510
Вік
дорослим
Рік видання
2024
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Калюжний Олександр
Оригінальна назва
Draculа
Ілюстратор
Аґрафка +
Розмір/формат
140 х 210 мм

Про книжку:

Молодий юрист Джонатан Гаркер їде в справах на північ Румунії. Його замовник — граф Дракула, який мешкає високо в горах. Проте всі, хто довідується, куди прямує Гаркер, жахаються та застерігають його.

Джонатан дістається маєтку та невдовзі розуміє, що всі місцеві жителі мали рацію. Що чекає на чоловіка, коли в маєтку коїться щось справді жахливе ?

«Дракула» — книга жахів, написана ірландським письменником Бремом Стокером, яка триматимете у напрузі до останньої сторінки. Роман вперше був опублікований у 1897 році, став одним із найвідоміших та був неодноразово екранізованим.

Книжка написана у формі щоденникових нотаток, газетних статей та листів, тож пропонує читачеві одночасно кілька поглядів на ситуацію. 


Брем Стокер — ірландський письменник. Народився 8 листопада 1847 року в Клонтуфф, графство Дублін, Ірландія, і помер 20 квітня 1912 року в Лондоні. 

У дитинстві через хворобу він до семи років не міг вставати та ходити. Ця обставина залишила слід у творчості письменника — граф Дракула, персонаж його головного роману, багато часу проводить у сні. 

Брем Стокер вчився у Віденському університеті, а пізніше працював в Ірландському національному театрі в Дубліні. Стокер є автором безлічі творів, але славу йому приніс тільки роман «Дракула». Над романом Стокер працював вісім років, вивчаючи європейський фольклор і легенди про вампірів.


Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

новинка
Теа Орсі
550 грн
новинка
Єлизавета Половинкіна
430 грн
новинка
Емілі Гокінс
600 грн
новинка
Кейт Бромлі
480 грн
Ольга Захарова
500 грн
Вхід Реєстрація