Франкенштайн

Мері Шеллі
передзамовлення
450 грн
серпень
2024
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Автор
Мова
українська
ISBN
978-617-8286-56-9
Кількість сторінок
272
Вік
дорослим
Рік видання
2024
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Рябовол Катерина
Оригінальна назва
Frankenstein: or, The Modern Prometheus
Ілюстратор
Аґрафка +
Розмір/формат
140 х 210 мм

Про книжку:

Що означає бути людиною? Які обов'язки ми маємо одне перед одним? Які наслідки можуть спровокувати втручання у природу? 

Готичний трилер «Франкенштайн» розповідає історію відданого науці Віктора Франкенштайна. 

Одержимий відкриттям причини зародження та життя, Франкенштайн стає на одну сходинку з Богом, створюючи нове життя із “вкрадених” частин тіла. Віктор не зупиняється ні перед чим, щоб досягти мети, але зрештою залишається розчарованим результатом своєї праці — тягар відповідальності за створене життя руйнує всі його задуми.

Змучена ізоляцією та самотністю, колись невинна істота звертається до зла й розв’язує кампанію вбивчої помсти своєму творцеві. 


Цей світовий бестселер не лише розповідає жахливу історію, але й вражає своєю глибокою філософією, порушуючи тривожні питання про саму природу життя та місце людства у світі.


Мері Шеллі (1797–1851) — англійська письменниця, драматургиня, есеїстка. Мері була дочкою політичного філософа Вільяма Годвіна та письменниці, філософині й феміністки Мері Волстонкрафт.


Мері Шеллі серйозно сприймали як письменницю ще за її життя, хоча рецензенти часто пропускали політичну гостроту її романів. Однак після смерті її згадували лише як дружину Персі Біші Шеллі та авторку книги «Франкенштайн». 

Затьмарення репутації Мері Шеллі як романістки та біографині означало, що до останніх тридцяти років більшість її творів не друкувалися, що перешкоджало ширшому уявленню про її досягнення. Її сприймали як авторку одного роману. Проте в останні десятиліття перевидання майже всіх її творів стимулювало нове визнання їхньої цінності. 


Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

новинка
Єлизавета Половинкіна
430 грн
новинка
Моріс Леблан
450 грн
новинка
Оксана Шаварська
430 грн
Ольга Захарова
500 грн
новинка
Кейт Бромлі
480 грн
Вхід Реєстрація