Гра в пари

Ханна Оренстін
немає в наявності
300 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (1)
Мова
українська
Кількість сторінок
272
ISBN
978-617-7820-06-1
Рік видання
2020
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Вікторія Калина
Оригінальна назва
Playing with Matches
Дизайн
обкладинка Марта Лешак
Розмір/формат
140x210

«Гра в пари» — історія 22-річної Саші Голдберг, яка влаштовується працювати шлюбною консультанткою в агенцію «Блісс». Дівчина вірить у романтичне кохання, тож і до своєї місії на посаді підходить відповідально: її завдання — підбирати ідеальні «половинки» для клієнтів, кожен з яких має власні примхи, вимоги та очікування. Саша вмикає інтуїцію і харизму, реєструється на десятках застосунків для знайомств й кидається у вир влаштовування побачень для інших. Вона навіть не здогадується, що ця робота вплине не лише на її кар’єру, а й на особисте життя. Їй доведеться мати справу з нелегким мистецтвом психології стосунків, пошуком себе й лавиною чужих та своїх почуттів. Легка романтична історія Ханни Оренстін — про дружбу, кохання, пристрасті в тіндері й поза ним, а також про пошуки себе у сучасному Нью-Йорку.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Пайлодзе Анастасія
5/5
17.08.2023
"Офіційно найкращий ромком, що я читала за все своє життя.
Саші 22 роки, вона молода, яскрава, смілива і впевнена дівчина. (І не тупа, як більшість героїнь цього жанру! Юху!)
Після журфаку працювати за фахом не складається, але вона швидко знаходить роботу в шлюбній агенції, щоб поєднувати серця самотніх людей. Лише одне просте правило: в них має обов'язково співпадати фінансовий статус і рівень фізичної привабливості.
_______
""Це, мабуть, найцікавіша робота, про яку тільки можна мріяти,""- подумала я. Але все не так просто. Далеко не завжди запроси людей, що згодні платити 700$, щоб їм знайшли пару на два побачення, співпадають з реальністю.
Реально смішно читати про те, що якийсь середньостатистичний чоловік з масним волоссям, круглим животом і тупими жартами хоче виключно струнку блондинку з великим бюстом, зростом не менше 170, та ще й щоб заробляла більше за нього і любила баскетбол.
Або жінка за 40, що приносить список критеріїв для чоловіка на 5 листів А4 дрібним шрифтом і категорично відмовляється відходити від жодного з цих пунктів. Особливо потішив пункт, що чоловік має бути виключно оптимістичним і не мати негативного досвіду стосунків ДО неї. Цікаво, якщо в чоловіка не було негативного досвіду, то чого б він був самотній?
Люди дуже не люблять чути правду. Закривають очі, коли її бачать, тікають від неї якнайдалі. Жити в правді - сумно. Бо це значить, що ти ніколи не отримаєш все і одразу. Навіть якщо дуже цього хочеш.
________
Ця історія не має хеппіенду в класичному розумінні, але, з іншого боку, вся ця історія і є один великий хеппіенд.
Мені треба більше таких книжок."
Розгорнути

#рекомендовані

Вхід Реєстрація