Новинка

Кишеня, повна зірок

Автор
Аїша Бушбі
Полиця
Полиця джуніор
Жанр
художня література
Мова
українська
Показати всі характеристики

Усе про книжку  Кишеня, повна зірок

Це зворушлива історія про дорослішання й дружбу, про пошук себе та відстоювання власних кордонів, про переживання болючих утрат і будування місточків у спілкуванні з рідними.

Сафії тринадцять років. Вона любить грати в комп’ютерні ігри та мандрувати уявними світами у своїх фантазіях. Їй важко знайти спільну мову з мамою, яка не поділяє її захоплень та й не тільки це, вони геть різні. Сафія живе з татом, після розлучення батьків, з мамою вона проводить лише вихідні. Одного разу вони сходили в театр на виставу, після цього сильно посварились, а за кілька днів Сафія дізналась, що мама потрапила в лікарню і перебуває в комі.

Після цієї події вона потрапляє в чарівну країну з небаченими рослинами і величезним розкішним будинком. Там вона зустрічає вигадливу й бунтівну дівчинку, підозріло схожу на неї саму, перед нею відкривається світ незвичайної магії й таємничих артефактів. Там починається найважливіша для Сафії гра – яка не лише допоможе їй краще пізнати маму, а й проведе через складне випробування.

Про авторку

Аїша Бушбі народилася на Близькому Сході та жила в Кувейті, Англії й Канаді. Вона стала відкриттям завдяки збірці «A Change Is Gonna Come», де її оповідання було опубліковане поруч із творами таких авторів, як Патріс Лоуренс, Таня Бьорн і Нікеш Шукла. Зараз Аїша Бушбі живе біля моря і пише книжки для дітей.

Автор
Аїша Бушбі
Полиця
Полиця джуніор
Жанр
художня література
Мова
українська
Кількість сторінок
328
Вік
11+
ISBN
978-617-7820-81-8
Рік видання
2021
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
м'яка
Переклад
Віта Левицька
Розмір/формат
130*200 мм
Кишеня, повна зірок - #книголав
Кишеня, повна зірок - #книголав
Кишеня, повна зірок - #книголав
Кишеня, повна зірок - #книголав
  • SAYHELLO@KNIGOLOVE.UA
  • ТЦ Globus 1, Майдан Незалежності 1
+