акція -100 грн

Коли щось пішло не так

Макс Темпореллі і Барбара Ґоцці
передзамовлення
450 грн 350 грн
червень
2024
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-8286-93-4
Кількість сторінок
88
Вік
5-10 років
Рік видання
2024
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
м'яка
Переклад
Катерина Мичка
Оригінальна назва
When Everything Went Wrong
Ілюстрації
кольорові
Ілюстратор
Аньєс Інносенте
Розмір/формат
190 х 240 мм

Про книжку

А чи знаєте ви, що деякі з найвидатніших винаходів у світі могли залишитися лише ідеями й не існувати сьогодні? Таких винаходів, як Coca-Cola, мікрохвильова піч та кардіостимулятор  ми б могли навіть не побачити, якби не наполегливість їхніх творців. 

У цій книжці розповідається 10 історій про обдарованих вчених та винахідників, які не здалися на і назавжди залишилися в історії. Про Томаса Алве Едісона, який, незважаючи на проблеми зі слухом, винайшов фонограф. Чи Вілсона Грейтбатча, радіотелеграфіста під час Другої світової війни, який створив кардіостимулятор…

Історії відомих вчених і винахідників надихнуть читачів ніколи не опускати руки. Тому що кожна людина, яка принесла світові щось, що змінило його назавжди, розуміла, що кожна помилка на крок наближає її до здійснення мети. Помилитися — не означає зазнати невдачі… це просто частина процесу!

Завдяки цікавому формату, приголомшливим фактам, правдивим історіям та яскравим ілюстраціям ця книга стане чудовим способом провести час із родиною та дійсно захопитися читанням.


Розгорнути

Про авторів

Макс Темпореллі — фізик, який вже багато років популяризує науку, технології та інновації. Його цільова аудиторія дуже різноманітна, як і місця виступів: це університети та музеї, офіси та виробництва, радіо, телебачення та інтернет. Однак, як визнається сам Макс: «Мій інтерес не тільки технічний, моя діяльність зосереджена перш за все на відносинах людини і технологіях, з усіма соціальними і антропологічними наслідками, які ці відносини втягують за собою».

Барбара  Ґоцці — менеджерка заходів, журналістка, письменниця, сценаристка та редакторка.

Барбана співпрацює з міжнародним інтернет-журналом AgoraVox, а також з багатьма літературними агенціями та видавництвами; бере активну участь в соціокультурних проєктах.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

новинка
Мартін Говард
500 грн
Вхід Реєстрація