новинка

Лист незнайомої

Стефан Цвейг
передзамовлення
290 грн
жовтень
2024
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-8286-70-5
Кількість сторінок
158
Вік
дорослим
Рік видання
2024
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тведра
Переклад
Гергелійник Оксана
Оригінальна назва
Brief einer Unbekannten
Ілюстратор
Аґрафка +
Розмір/формат
140 х 210 мм
Про книжку:

Багато років тому 13-річна дівчинка побачила нового сусіда — чарівного та витонченого хлопця. Пари привітних поглядів та дружніх фраз вистачило, щоб у її серці спалахнув вогонь раніше невідомих почуттів. ⠀ 

Дівчина дорослішала, змінювалося коло її спілкування, місце проживання, зовнішність ... але всі її думки, як і раніше, були навколо сусіда. ⠀ 

Історія про загадкове кохання та непередбачувані події. «Лист незнайомої» — відома повість Стефана Цвейга, опублікована в 1922 році. Це один із визначних творів, який демонструє майстерність австрійського письменника у висвітленні психологічних аспектів людської природи та стосунків. Автор розповідає про велику таємницю, яка приховується за листами, відправленими невідомою жінкою митцю.

Повість просякнута болючим почуттям німої пристрасті, сліпою відданістю однієї людини іншій, в яку автор вплітає читача, залишаючи напруження від першої до останньої сторінки. 

Стефан Цвейг (1881-1942) — критик, біограф, драматург та журналіст. Був одним із найбільш перекладених і популярних письменників у світі.


Стефан працював над романами, п’єсами, біографіями та публіцистичними статтями. Серед його найвідоміших творів — «Beware of Pity» («Бережись жалю»), «Letter from an Unknown Woman» («Лист незнайомої») та «Mary, Queen of Scotland and the Isles» («Марія, королева Шотландії та островів»). 


Цвейг навчався в Австрії, Франції та Німеччині. У 1934 році він емігрував до Англії, а потім — до Бразилії. Відчуваючи лише зростаючу самотність і розчарування в чужій країні, вони з дружиною покінчили життя самогубством.


Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Вхід Реєстрація