Різдвяні канікули

Вільям Сомерсет Моем
передзамовлення
450 грн
грудень
2024
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-8286-72-9
Кількість сторінок
350
Вік
дорослим
Рік видання
2024
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Гнатковська Ірина
Оригінальна назва
Christmas Holiday
Ілюстратор
Аґрафка +
Розмір/формат
140 х 210 мм

Про книжку:

У свої двадцять три роки молодий чоловік із культурної англійської родини, Чарлі Мейсон, наділений гарною зовнішністю, хорошими манерами та веселою вдачею. Чарлі три роки навчався у Кембриджі та працював на бізнес своєї родини. 

На Різдво батько подарував йому поїздку до Парижа, де він планує провести різдвяні канікули зі своїм другом Саймоном Фенімором —  нині збіднілим журналістом, одержимим комунізмом, який намагається позбутися всіх людських симпатій, щоб бути готовим служити справі, коли настане революція.

Саймон знайомить Чарлі з жінкою, історія якої назавжди змінить його життя. Лідія — повія, що власним приниженням спокутує провину свого коханого. Революція витіснила Лідію та її родину, залишивши її без даху над головою та без батька. 


Вільям Сомерсет Моем народився в Парижі в 1874 році. Його батьки рано померли. Після нещасливого дитинства, яке він зворушливо описав у книзі «Про людську неволю» («Of Human Bondage»), Моем став кваліфікованим лікарем, але творчість була його справжнім покликанням. За десять років до свого першого успіху він буквально голодував, пишучи романи та п'єси.

Моем писав у той час, коли експериментальна модерністська література, як-от Вільяма Фолкнера, Томаса Манна, Джеймса Джойса та Вірджинії Вулф, набирала все більшої популярності та отримала визнання критиків. 

Під час Першої світової війни Моем працював на Британську секретну службу. Він подорожував по всьому світу, багато разів відвідував Америку. Після Другої світової війни Моем оселився на півдні Франції та продовжував пересуватися між Англією та Ніццою до своєї смерті в 1965 році.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Ольга Захарова
500 грн
новинка
Емілі Гокінс
600 грн
новинка
Кейт Бромлі
480 грн
новинка
Єлизавета Половинкіна
430 грн
новинка
Теа Орсі
550 грн
Вхід Реєстрація