Сила

Наомі Альдерман
в наявності
370 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (1)
Категорія
Мова
українська
Кількість сторінок
376
ISBN
978-617-7820-45-0
Рік видання
2020
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Наталя Тисовська
Оригінальна назва
The Power
Дизайн
обкладинка Kosko
Розмір/формат
140x210

Антиутопія британської письменниці Наомі Альдерман «Сила» — це дотепна і твереза до жорстокості історія про те, як саме зміниться світ, якщо ґендерний баланс сил просто перевернеться з ніг на голову, про сутність влади і те, що вона робить з людьми.

У романі легко впізнати персонажів із сучасного світу: студент з Нігерії, сирота з американської провінції, мерка з політичними амбіціями, донька голови банди з Лондона. Проте дещо враз кардинально змінює їхні життя, а скоро переверне і весь світ. У дівчат-підлітків з’являється надприродна сила: лише порухом пальця вони здатні викликати у інших біль і навіть вбити. Раптом чоловіки світу розуміють, що втрачають контроль. Настав День дівчат, але чим він скінчиться?

Роман став бестселером у Британії й отримав Жіночу літературну премію Бейліз, а також також був четвертим в списку 10 кращих книг 2017 року за версією The New York Times. На його створення вплинули відносини авторки з канадською письменницею Марґарет Етвуд — авторки культового роману «Розповідь служниці», антитезою до якого і стала «Сила».
Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
John D.
5/5
27.10.2022

#рекомендовані

Тері Террі
380 грн
Вхід Реєстрація