Усе про книжку Сила

Можна розрахуватися карткою єПідтримка на сайті knigolove.ua

Антиутопія британської письменниці Наомі Альдерман «Сила» — це дотепна і твереза до жорстокості історія про те, як саме зміниться світ, якщо ґендерний баланс сил просто перевернеться з ніг на голову, про сутність влади і те, що вона робить з людьми.

У романі легко впізнати персонажів із сучасного світу: студент з Нігерії, сирота з американської провінції, мерка з політичними амбіціями, донька голови банди з Лондона. Проте дещо враз кардинально змінює їхні життя, а скоро переверне і весь світ. У дівчат-підлітків з’являється надприродна сила: лише порухом пальця вони здатні викликати у інших біль і навіть вбити. Раптом чоловіки світу розуміють, що втрачають контроль. Настав День дівчат, але чим він скінчиться?

Роман став бестселером у Британії й отримав Жіночу літературну премію Бейліз, а також також був четвертим в списку 10 кращих книг 2017 року за версією The New York Times. На його створення вплинули відносини авторки з канадською письменницею Марґарет Етвуд — авторки культового роману «Розповідь служниці», антитезою до якого і стала «Сила».

Автор
Наомі Альдерман
Полиця
Полиця бестселер
Жанр
фантастика
Мова
українська
Кількість сторінок
376
ISBN
978-617-7820-45-0
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Дизайн
обкладинка Kosko
Переклад
Наталя Тисовська
Оригінальна назва
The Power
Розмір/формат
140х210 мм
Необхідно увiйти, щоб залишати відгуки
John Doe 27 жовтня 2022
-
-
Сила - #книголав
Сила - #книголав
Сила - #книголав
Сила - #книголав
Сила - #книголав
Сила - #книголав
Користувачі також цікавляться
Тері Террі
280 грн
+