новинка

Смак ворога

Тоні Асплер, Ґордон Пейп
в наявності
480 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
Кількість сторінок
400
ISBN
978-617-8286-14-9
Вік
дорослим
Рік видання
2023
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Наталія Сліпенко
Оригінальна назва
Taste of Evil
Дизайн
Юлія Ткаченко
Ілюстратор
Юлія Ткаченко
Розмір/формат
210x140

У підпорядкуванні Адольфа Гітлера було чотирнадцять жінок-дегустаторок, які куштували кожну страву, поставлену на його стіл.

«Смак ворога» — це вигадана історія однієї з них, молодої німецької дівчина з аристократичної родини — Ґретхен фон Бісмарк, наділеної надзвичайним смаком і нюхом. Вона стала довіреною членкинею дегустаторок та через свого батька-архітектора зв’язалася з Альбертом Шпеєром, архітектором Гітлера та міністром озброєнь і військового виробництва.

Згодом дівчина дізналася про Голокост і своє власне раніше невідоме єврейське походження. З допомогою свого хлопця Курта Андорфера, лідера Гітлерюґенд, вона продумує план вбивства лідера нацистської Німеччини.

Роман містить уривки з важливих документів, маловідомих доповідей і промов того періоду, цитати з важливих директив та німецького радіомовлення, звіти про рабську працю тощо.

Тоні Асплер — автор 16 книг про вино, враховуючи The Wine Atlas of Canada («Винний атлас Канади»), а також трьох романів про таємничі вбивства: Blood Is Thicker than Beaujolai («Кров густіша за Божоле»), The Beast of Barbaresco («Звір із Барбареско») та Death on the Douroта («Смерть на Дору»). У 2001 році Асплер став співзасновником благодійної організації Grapes for Humanity, щоб зібрати гроші через винну спільноту для жертв наземних мін і дітей з обмеженими можливостями. У 2007 році Асплера було нагороджено Орденом Канади, а в 2012 році він був обраний до Зали слави нью-йоркських медіа-винистів.

Ґордон Пейп — найвідоміший канадський фінансовий письменник і видавець двох інвестиційних бюлетенів: The Income Investor, The Canada Reporter та The Internet Wealth Builder. Він є автором кількох національних бестселерів, враховуючи Tax-Free Savings Accounts («Ощадні рахунки без податків»), Retirement's Harsh New Realities («Суворі нові реалії пенсії») та Sleep-Easy Investing («Інвестиції, які сприяють легкому сну»).

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Кортні Коул
480 грн
Джин Ганфф Кореліц
480 грн
Яніна Соколова, Ольга Купріян
430 грн
новинка
Проспер Меріме
330 грн
Джорджія Кауфманн
480 грн
новинка
Шарлотта Бронте
550 грн
Ольґерд Вонсовіч
250 грн
Вхід Реєстрація