Немає у наявності

Усе про книжку У світлі камер

Можна розрахуватися карткою єПідтримка на сайті knigolove.ua

Детективний трилер про події, які відбуваються по той бік екрану. «У світлі камер» американської продюсерки політичних та кримінальних новин Крістіни Ковач – це захоплива історія про бурхливе життя телевізійників.

У центрі сюжету опиняється Вірджинія Найтлі – телевізійна продюсерка, яка береться розслідувати справу зниклої адвокатки. Завдяки фотографічній пам’яті вона пригадує, що бачила її в одному новинному сюжеті. Що більше Вірджинія занурюється в хитросплетіння людських відносин та зв’язків, то заплутанішими й небезпечнішими стають пошуки. А Вашингтон неохоче розкриває людські таємниці та лише створює додаткові ризики. Під яким же заголовком вийде головний сюжет Вірджинії?

«У світлі камер» – дебютний роман Крістіни Ковач. Авторка захоплюється написанням психологічних трилерів, дія яких відбувається у Вашингтоні, округ Колумбія. До початку письменницької діяльності, Крістіна працювала у сфері телевізійних новин. Її кар’єра почалася зі стажування на вечірніх новинах каналу Fox 5, що привело до занурення у світ телевізійних сюжетів. Після роботи вихідною редакторкою на WRC TV та старшою редакторкою у філіалі ABC, працювала у Вашингтонському бюро компанії NBC як редакторка та продюсерка новин.

«Життя телевізійників – окремий світ, який важко порівняти взагалі із будь-чим. Особливий ритм, неймовірні люди і мільйон подій та інформації, які проходять повз. Трилер особливий тим, що його авторка працювала у медіасфері, розуміється на тому, як створюються новини та як живе ТБ. Якщо ви в пошуку динамічного чтива, яке захопить із перших сторінок – це точно ваш варіант», – розповідає Світлана Павелецька, співзавновниця видавництва #книголав.

Автор
Крістіна Ковак
Полиця
Полиця бестселер
Жанр
трилер
Мова
українська
Кількість сторінок
352
ISBN
978-617-7563-97-5
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Дизайн
обкладинка Ольга Клапак
Переклад
Ольга Захарченко
Оригінальна назва
The Cutaway
Розмір/формат
140х210 мм
Необхідно увiйти, щоб залишати відгуки
Ваш вiдгук буде першим
У світлі камер  - #книголав
У світлі камер  - #книголав
У світлі камер  - #книголав
У світлі камер  - #книголав
У світлі камер  - #книголав
Користувачі також цікавляться
Саманта Гант
75 грн
Тері Террі
270 грн
Ендрю Мейн
Електронна книга
220 грн
Чарлі Донлі
Електронна книга
240 грн
Акцiя -70%
Саманта Гант
250 грн
75 грн
+