новинка
акція -45 грн

Вбивайте усвідомлено

Карстен Дюсс
передзамовлення
450 грн 405 грн
квітень
2024
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Категорія
Мова
українська
ISBN
978-617-8286-78-1
Кількість сторінок
408
Вік
дорослим
Рік видання
2024
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Людмила Потупчик
Оригінальна назва
Achtsam morden
Дизайн
Ольга Лисовська
Ілюстратор
Ольга Лисовська
Розмір/формат
140х210 мм

Бйорн Дімель — адвокат у кримінальних справах.

І не те щоб він святий, але його клієнти, безумовно, не святіші від нього; піклування про них забезпечило йому та його родині комфортне життя; однак є тут і негативний бік: це також призвело до краху в шлюбі між Бйорном та його дружиною. 

Катаріна, дружина Бйорна, змусила його відвідати семінар з усвідомленості, щоб він став хорошим батьком та вони змогли відновити їхню родину. Інакше вона розлучиться з ним і забере від нього їхню спільну дитину. 

Навчання дійсно приносить плоди, і Бйорн навіть може інтегрувати те, чого він навчився, у свою роботу: він просто вбиває свого клієнта ― за всіма правилами усвідомленості… І так само, за правилами, розв’язує супутні проблеми.

Дебютний роман Карстена Дюсса — це трилер у не зовсім традиційному розумінні. Це кримінальна історія, наповнена чорним гумором та сатирою, яку ви точно не залишите, не дочитавши до кінця.


Карстен Дюсс, 1973 р. н. — німецький письменник та юрист. Навчався в Бонні, Лозанні та Лос-Анджелесі. Хоч Карстен Дюсс і писав сценарії та книжки в жанрі наукова фантастика до цього, його дебютний роман «Вбивайте усвідомлено» став бестселером 2020 року.

Книги Дюсса перекладені на двадцять одну мову світу та постійно очолюють списки бестселерів. Його роботи були відзначені Німецькою телевізійною премією (Deutschen Fernsehpreis), Німецькою комедійною премією (Deutschen Comedypreis) та Німецькою премією аудіокниг (Deutschen Hörbuchpreis). 


Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Ф. Дж. Вернон
420 грн
Тері Террі
390 грн
бестселер
Ірена Карпа
480 грн
новинка
Алайна Уркхарт
430 грн
новинка
Ерік Рікстед
450 грн
Вхід Реєстрація