Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи

Роджер Макнамі
в наявності
330 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Категорія
Науково-популярне видання
Мова
українська
Кількість сторінок
376
ISBN
978-617-7820-72-6
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Ірина Серебрякова, Оксана Макарова
Оригінальна назва
Zucked: Waking Up from a Facebook Catastrophe, Roger McNamee
Дизайн
обкладинка Марина Фудашкіна
Розмір/формат
140x210

Про книжку

Яким є вплив Facebook на світ і на світову політику та бізнес? Як за його допомогою можна маніпулювати людською думкою і впливати на результати виборів, на систему охорони здоров’я, приватність та інновації?

«Зафейсбучені» – бестселер The New York Times, книжка відомого венчурного капіталіста, одного з перших інвесторів Facebook і раннього наставника Марка Закерберґа Роджера Макнамі, розповідає про небезпечні наслідки діяльності таких платформ як ця всесвітньо відома соцмережа.

Автор відкриває всю правду про сучасні технології, завдяки яким найпопулярніші соцмережі маніпулюють увагою, шкодять невинним людям чи країнам. Він розповідає про загрозу для демократії через технічні та бізнес-рішення власників соцмереж, а також роздумує над тим, як знайти вихід з цієї кризи.

Про автора

Роджер Макнамі – інвестор у Кремнієвій долині протягом 35 років. Співзасновник успішних венчурних фондів. Один з найуспішніших його фондів – Elevation, співзасновником якого є Боно, лідер гурту U2. Музикант, учасник гурту Moonalice and Doobie Decibel System.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

Вхід Реєстрація