Усе про книжку Звільнення

Можна розрахуватися карткою єПідтримка на сайті knigolove.ua

Третя частина фантастичної трилогії Тері Террі «Обнулена» — це завершення історії Кайли Дейвіс, розпочатої у книжках «Перезавантаження» і «Роздвоєння».

...Після того, як головну героїню Кайлу намагалися використати обидва фронти — і диктаторський уряд, і терористичне підпілля, — вона розуміє: найкращий вихід — втеча. Кайла прагне заповнити прогалини у спогадах про минуле, тож вирушає до маленького гірського містечка — у пошуках родини, в якої шість років тому її викрали. Можливо, тут нарешті вдасться скласти докупи мозаїку свого життя й узяти в руки власне майбутнє. Проте навіть у тихих горах, у колі рідних, дівчина усвідомлює, що від лордерів нікуди не подітися. Та що страшніше — рідна мати теж приховує моторошні таємниці...

Автор
Тері Террі
Полиця
Полиця бестселер
Жанр
фантастика
Мова
українська
Кількість сторінок
368
Серія
трилогія "Обнулена"
ISBN
978-617-7563-94-4
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Ірина Вернигора
Оригінальна назва
Shattered
Розмір/формат
140х210 мм
Необхідно увiйти, щоб залишати відгуки
28 квітня 2022
Трилогія топчик
Прочитала дуже швидко. Шрифт у видавництва неймовірно приємний для очей. Рекомендую до читання. Все абсолютно не передбачувано і не однозначно. Все заплутано. Персонажі прекрасно розкриті. Мова автора дуже проста і зрозуміла. Легко уявити персонажів зі всіма їхніми особливостями. Від головної героїні вибухає мозок, вона неймовірна. Це богічний витвір мистецтва.

Звільнення - #книголав
Звільнення - #книголав
Звільнення - #книголав
Звільнення - #книголав
Звільнення - #книголав
Користувачі також цікавляться
Тері Террі
270 грн
+