Книги Джером Мартін, Еліс Джеймс, Лен Кук, Алекс Фріт

Про авторів

Алекс Фріт є автором наукової літератури для дітей із 2005 року. Працюючи ексклюзивно для видавництва Usborne, він написав понад 50 книг, присвячених майже будь-якій темі, яка тільки може спасти вам на думку, від походження Всесвіту до значення світових релігій, від вимерлих тварин до прототипів штучного інтелекту та від японських легенд до скандинавської міфології. Дві його книги увійшли до короткого списку премії Young People's Book Prize Королівського товариства: «Побачити внутрішні винаходи» (2012) і «100 фактів про космос» (2017).


Джером Мартін — автор дитячих книжок про науку, історію, Шекспіра та їжу. Перш ніж приєднатися до відомого британського видавництва Usborne у 2014 році, він десять років вивчав літературу в Гарварді, Кембриджі та Університеті Айови, а також кілька років відповідально поводився в офісі копірайтингу. Зараз він проводить свій робочий час, досліджуючи чудові та дивовижні факти, у вечірні години виховує двох дітей, а в хвилини між цим пише вірші.


Еліс Джеймс — науковиця, викладачка, працює в Usborne Publishing над книгами на всілякі наукові теми: від космосу до енергії та періодичної системи. Дякий час працювала в початкових школах. Вона дуже любить науку, і роками жила з шимпанзе, провела місяць у тропічному лісі, вивчала біологію в Оксфордському університеті та виростила 200 хижих рослин (не обов’язково в такому порядку).


Розгорнути
новинка
акція -50 грн
Джером Мартін та інші
430 грн
380 грн
травень
2024
Замовити
Вхід Реєстрація