Про нас

#книголав українське видавництво, яке працює з найкращою сучасною літературою і створює нові можливості для читачів та авторів. Як книжковий проект розпочав роботу за ініціативи групи «1+1 медіа» у співпраці з кількома українськими видавництвами, а із серпня 2016 року став окремим видавництвом. Перша книжка «100 експрес-уроків української» Олександра Авраменка лише за місяць була продана тиражем понад 10 тисяч примірників.

#книголав здійснює переклади світових бестселерів та співпрацює із топовими українськими авторами. Від початку роботи видавництва його книжки очолюють рейтинги продажів та стають хітами українського ринку.

Видавництво публікує літературу в таких напрямках: дитяча, художня та нон-фікшн.

Головна місія #книголав – створювати книжки для людей, які прагнуть змінювати себе та світ навколо.

Команда #книголав вірить у те, що в нашій країні можна робити по-справжньому круті речі, а «Зроблено в Україні» є нормою якості.

Ставайте #книголаверами разом з нами!

З питань продажів: sales@knigolove.ua

З питань PR: o.wyshnia@knigolove.ua

Фірмова крамничка у ТЦ GLOBUS: +38 050 840 33 54 (понеділок неділя 10:00 20:00)


Торгівлю через інтернет-магазин забезпечує фізична особа-підприємець Ковальов Антон Володимирович, (запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань № 26330000000009003, що діє від імені ТОВ «КНИГОЛАВ» на підставі Агентського договору № 18/03/21-Ка від «18» березня 2021 року.

  • SAYHELLO@KNIGOLOVE.UA
  • ТЦ Globus 1, Майдан Незалежності 1
+