Помилитися — не означає зазнати невдачі!
Новинка «Коли щось пішло не так» від #книголав
А чи знаєте ви, що деякі з найвидатніших винаходів у світі могли залишитися лише ідеями й не існувати сьогодні? Таких винаходів, як Coca-Cola, мікрохвильова піч та кардіостимулятор ми б могли навіть не побачити, якби не наполегливість їхніх творців.
У книжці «Коли щось пішло не так» розповідається 10 історій про обдарованих вчених та винахідників, які не здалися на і назавжди залишилися в історії. Про Томаса Алве Едісона, який, незважаючи на проблеми зі слухом, винайшов фонограф. Чи Вілсона Грейтбатча, радіотелеграфіста під час Другої світової війни, який створив кардіостимулятор…
Історії відомих вчених і винахідників надихнуть читачів ніколи не опускати руки. Тому що кожна людина, яка принесла світові щось, що змінило його назавжди, розуміла, що кожна помилка на крок наближає її до здійснення мети.
Завдяки цікавому формату, приголомшливим фактам, правдивим історіям та яскравим ілюстраціям ця книга стане чудовим способом провести час із родиною та дійсно захопитися читанням.
Про авторів
Макс Темпореллі — фізик, який вже багато років популяризує науку, технології та інновації. Його цільова аудиторія дуже різноманітна, як і місця виступів: це університети та музеї, офіси та виробництва, радіо, телебачення та інтернет. Однак, як визнається сам Макс: «Мій інтерес не тільки технічний, моя діяльність зосереджена перш за все на відносинах людини і технологіях, з усіма соціальними і антропологічними наслідками, які ці відносини втягують за собою».
Барбара Ґоцці — менеджерка заходів, журналістка, письменниця, сценаристка та редакторка.
Барбана співпрацює з міжнародним інтернет-журналом AgoraVox, а також з багатьма літературними агенціями та видавництвами; бере активну участь в соціокультурних проєктах.