Початок вересня — це не лише парафія осені, для багатьох — це буде початок нового навчального року. Одразу після літніх ігор, прогулянок із друзями та відпочинку може бути важко переключити увагу на навчання та підручники.
Ми зібрали добірку цікавих та пізнавальних видань, які розважать і надихнуть маленьких читачів на засвоєння нових знань. Також ці інтерактивні книжки можуть стати чудовим подарунком, який доповнить шкільну програму та стане захопливим стартом у новому навчальному році.
«Як влаштовано спорт?», Олдріх Ружичка
Які легкоатлетичні та гімнастичні види спорту існують? Які цікавинки можна робити за допомогою м’яча? Що таке мотоспорт і які його види? Якими видами спорту можна займатися взимку або на воді?
Це ілюстроване інтерактивне видання з додатковими розгортами, яскравими ілюстраціями та інфографікою, розкаже дітям про всі види спорту, а також про їхню історію.
Книга дасть відповіді на ці та багато інших запитань за допомогою великих розкладних карт, кумедних ілюстрації та захопливих розповідей.
«Секрети мистецтва», Олдріх Ружичка
Як влаштовано театр і як поставити п’єсу? Як знімають кіно? Чим займається продюсер, а за що відповідає режисер? Як створюються мультфільми, хто працює в анімаційних студіях?
Це pop-up видання, в якому про все це розповідається в деталях і в незвичному форматі: з додатковими розгортами, яскравими ілюстраціями, картами та з книжечками в книжці, аби маленьким дослідникам точно було цікаво.
«Легенди прадавнього лісу», Теа Орсі
Одного дня дві кузини знайшли старенький записничок своєї бабусі, у якому вона, коли була юною, занотовувала свої спостереження за лісовими істотами, адже жила прямісінько біля лісу. Внучки вирішили продовжити сімейну справу й познайомитися з якнайбільшою кількістю лісових істот.
Ця ілюстрована енциклопедія-подорож занурить дітлахів у світ лісових таємничих і доброзичливих створінь. Короткі оповіді про кожне з них доповнено веселими фольклорними історіями й легендами з усього світу.
«У світі оповідок про тварин», Енджела Макаллістер
Ця книжка увібрала в себе легенди та казки про тварин із усього світу: тут і давно відомі класичні казки про трьох поросяток і бридке каченя, й екзотичні легенди про койотів, мулів та мурах. Всі вони оживають у неймовірних ілюстраціях румунської художниці Ейч.
«У міста є Я», Ірина Озимок
«У міста є Я» — це книжка-гід до пізнавальної подорожі у світ урбаністики для дітей разом із дорослими.
За допомогою яскравих ілюстрацій видання розкаже юним читачам про те, як функціонує місто, як на нього впливають технології, про комп’ютерну революцію та яка роль людини в цьому.
«Книжка про мозок і те, як він працює», др. Бетіна Іп
Докторка Бетіна Іп проведе кожного допитливого читача до його власного складу пам’яті, арт-галереї емоцій. Також розкаже, як ми бачимо картини очима і у своїй уяві, чи як вибираємо морозиво і багато чого іншого.
Інформація подається у формі захопливої розповіді з багатьма малюнками та схемами, аби нові знання запам’ятовувалися простіше та легше, ніж у багатьох підручниках.
«Прихований світ людського тіла», Кейт Дейвіс
Таких уроків анатомії ще не було. Це неймовірно пізнавальна подорож у світ анатомії людського тіла. Автор Кейт Дейвіс та ілюстратор Carnovsky зуміли вдало поєднати наукову інформацію з інтерактивним підходом, що робить книгу дуже привабливою та зрозумілою, як для маленьких дослідників, так і для їхніх батьків.
Один із найбільших плюсів цього видання — це наочність. Через спеціальні лінзи, які додаються до книги, читачі можуть бачити різні складові тіла, такі як скелет, м'язи та внутрішні органи. Це дозволяє глибше зрозуміти, як функціонує людський організм.
«Хочу знати! Правда чи ні?», Валентін Верте
Це видання з пружинкою може задовольнити цікавість маленьких чомусиків.
З ним можна організовувати тематичні домашні вікторини та весело проводити час разом. У чотирьох розділах книжки — цікавезні факти про дивовижі нашого світу, науку та технології, загадкову природу та спорт. Загалом 200 запитань та відповідей про світ навколо нас.
Інформація у книжці лаконічна та захоплива, а ілюстрації — кольорові та кумедні.
«Хочу знати! Як це відбувається?», Софі де Мулленайм
Книга «Хочу знати! Як це відбувається?» стане відмінним доповненням до домашньої бібліотеки та допоможе розвивати допитливість та любов до вивчення нового у малечі.
Цей довідник поділено на чотири розділи, кожен з яких розкриває важливі аспекти навколишнього світу: від природних явищ до технологій та наукових відкриттів. А завдяки цікавим ілюстраціям дітям краще уявити та запам'ятати подану інформацію.
«80 нових хитромудрих запитань про технології, географію, історію та суспільство», Павла Ганачкова
Для всіх юних дослідників ця книжка стане у нагоді, аби весело та з користю провести час та дізнатися щось нове про наш дивовижний світ.
У виданні є багато яскравих ілюстрацій, схем, а найцікавіша інформація, прихована у віконечках і різноманітних висувних деталях — все це допоможе краще зрозуміти та запам’ятати прочитане.