акція -900 грн

Полиця трилер. Піврічна підписка

передзамовлення
2570 грн 1670 грн

Ми знаємо, що серед наших #книголаверів є багато поціновувачів моторошних історій, які захоплюють подих та залишають у напрузі до останньої сторінки. Тож спеціально для таких читачів, а також для тих, хто хоче спробувати себе в новому жанрі, #книголав створює нову “Полицю трилер”.

“Полиця трилер” —  місце, де творча безмежність зустрічається з напруженими сюжетами. Тут #книголавери знайдуть справжніх детективів, кримінальні історії та психологічні трилери, просякнуті таємничими вбивствами, головоломками, інтригою та непередбачуваними кінцівками. Книжки від авторів світових бестселерів дарують можливість відволіктись, потрапляючи в захопливі світи головних героїв, отримати необхідну порцію адреналіну та відпочити.

До “Полиці трилер” увійдуть чотири вже знайомі #книголаверам та дві новенькі книжки у жанрі “трилер”:Додруки:

“У світлі камер”, Крістіна Ковак — детективний трилер про події, які відбуваються по той бік екрану. «У світлі камер» американської продюсерки політичних та кримінальних новин — це захоплива історія про бурхливе життя телевізійників.

“Хованки з хижаком”, Ендрю Мейн — історія про розслідування жорстокого вбивства колишньої студентки викладача та обчислювального біолога Тео Крейя.. І хоча всі навколо — від місцевих жителів до представників поліції — впевнені, що за звірством стоїть ніхто інший, як ведмідь-ґризлі, Тео розуміє, що це не зовсім так…

“Дівчата, які нічого не скажуть”, Ерік Рікстед — трилер про детектива, який допомагає місцевим відділу поліції і паралельно намагається впоратися з власними проблемами. У зимовому Вермонті пропала дівчина. Її пошуки призводять до того, що в окрузі виявлено ще низку пропаж. Всі зниклі дівчата абсолютно різні. Здавалося б, між ними не може бути нічого спільного. Але чи можливо, що всі ці зникнення справа рук серійного маніяка?

“Знайди мене”, Ф.Дж. Вернон — психологічний трилер, у центрі сюжету якого історія Ґрей Ґодфрі і її родини, життя яких змінюється під час її приїзду до рідного містечка на Різдво. Поступово головна героїня починає обдумувати всі події свого життя, щоб зрозуміти все, що з нею сталося в минулому і що відбувається зараз. Чи хоче вона, щоб її чоловіка знайшли? Може, зникнення Пола не таке вже й випадкове і все було сплановано? 


Новинки:


“Тесак і скальпель”
, Алайна Укхарт — моторошний трилер про серійного вбивцю зі схильністю до медичних експериментів та судмедекспертку Рен Мюллер, яка намагається йому протистояти.

“Убивайте обачно”, Карстен Дюсс — дружина адвоката Бйорна Дімеля змусила чоловіка відвідати семінар з уважності, щоб відновити їхній шлюб та стати хорошим батьком. Курс дійсно приносить плоди, і Бйорн навіть може інтегрувати те, чого він навчився, у свою роботу, аж поки не вбиває свого клієнта ― за всіма правилами обачності.


Ви вже можете зробити передзамовлення на всі книжки з полиці, окрім “Убивайте обачно” на нашому сайті.

Розгорнути
 
Ерік Рікстед
450 грн

Книга розповідає  нам про детектива Френка Рата, який допомагає місцевому відділу поліції і паралельно намагається впоратися з власними проблемами. У зимовому Вермонті зникла дівчина. Її пошуки призводять до того, що в округу виявлено ще низку зникнень. Всі жертви -  дівчата абсолютно різні. Здавалося б, між ними не може бути нічого спільного. Але чи можливо, що всі ці зникнення справа рук серійного маніяка?

Кримінальний бестселер «Дівчата, які нічого не скажуть» вийде у #книголав Історія, що лоскоче нерви та піднімає рівень адреналіну до максимуму від американського автора Еріка Рікстед виходить українською. Сюжет, вартий Гічкока, розповідає таємницю зникнення юної дівчини. Наймоторошніші злочини та найжорстокіші вбивці ховаються у найспокійніших містечках. Так сталося і в Канаані — маленькому містечку у штаті Вермонт. Юна Менді зникає посеред ночі та змушує відставного детектива Френка Рата повернутися до справ заради пошуку істини. На цьому шляху його чекають не лише зустріч з найбільшим людським злом, але й із власними демонами минулого. «Вбивча інтрига, ідеальна логіка історії та безумовно харизматичний детектив із власними демонами — вибухова суміш для першокласного трилера. Цей роман точно не варто читати перед сном — ви просто не заснете. Не тільки від жаху та напруги, але й тому, що просто не зможете змусити себе відкласти його до завтра», – поділилася співзасновниця видавництва Світлана Павелецька. 

Розгорнути
Ендрю Мейн
420 грн
Ендрю Мейн
420 грн

 Серію перекладних бестселерів поповнює моторошний трилер «Хованки з хижаком» Ендрю Мейна – напружена кримінальна драма з непередбачуваною кінцівкою. У центрі сюжету – обчислювальний біолог та університетський викладач Тео Крей. Звичайна подорож до Монтани перетворюється на безпосередню участь у розслідуванні жорстокого вбивства його колишньої студентки. І хоча всі навколо — від місцевих жителів до представників поліції — впевнені, що за звірством стоїть ніхто інший, як ведмідь-ґризлі, Тео розуміє, що тут є щось інше. І це щось – те саме зло, скоїти яке може тільки людина. Головному герою доводиться залучити всі свої наукові здібності. Не тільки, щоб розгадати загадку, але й щоб самому не стати жертвою.

«Наймоторошніші трилери завжди стирають межу між реальністю та вигадкою. Так сталося і з цим магічно-містичним романом. Ми маємо звичайного детектива-аматора. Не надто харизматичного, зовсім не хороброго, однак надзвичайно талановитого науковця. І його здатність бачити таємні причинно-наслідкові зв’язки, приховані від інших, зачаровує. Справжня магія, правда», – зауважує співзасновниця видавництва Світлана Павелецька.

Ендрю Мейн — не лише письменник, знаний своєю серією трилерів про Тео Крея, але й відомий ілюзіоніст, фокусник та режисер. Він посів 5 місце серед найпродаваніших незалежних письменників за версією Amazon UK. За ним міцно закріпилася репутація найпродуктивнішого «дослідника магії» останнього десятиліття. Його авторський проект Weird Things є одним із 25 найвідоміших подкастів з природничих наук на iTunes. Мейн, як ніхто інший, здатний поєднувати науку та містику. Саме це можна побачити і в романі «Хованки з хижаком».

Розгорнути
Крістіна Ковак
380 грн
Крістіна Ковак
380 грн

Детективний трилер про події, які відбуваються по той бік екрану. «У світлі камер» американської продюсерки політичних та кримінальних новин Крістіни Ковач – це захоплива історія про бурхливе життя телевізійників.

У центрі сюжету опиняється Вірджинія Найтлі – телевізійна продюсерка, яка береться розслідувати справу зниклої адвокатки. Завдяки фотографічній пам’яті вона пригадує, що бачила її в одному новинному сюжеті. Що більше Вірджинія занурюється в хитросплетіння людських відносин та зв’язків, то заплутанішими й небезпечнішими стають пошуки. А Вашингтон неохоче розкриває людські таємниці та лише створює додаткові ризики. Під яким же заголовком вийде головний сюжет Вірджинії?

«Життя телевізійників – окремий світ, який важко порівняти взагалі із будь-чим. Особливий ритм, неймовірні люди і мільйон подій та інформації, які проходять повз. Трилер особливий тим, що його авторка працювала у медіасфері, розуміється на тому, як створюються новини та як живе ТБ. Якщо ви в пошуку динамічного чтива, яке захопить із перших сторінок – це точно ваш варіант», – розповідає Світлана Павелецька, співзавновниця видавництва #книголав.

Розгорнути
Ф. Дж. Вернон
420 грн
Ф. Дж. Вернон
420 грн

«Знайди  мене» – захоплюючий психологічний трилер, у центрі сюжету історія Ґрей Ґодфрі і її родини, життя яких змінюється під час її приїзду до рідного містечка на Різдво.

Одного ранку, гостюючи в родинному маєтку, вона прокидається в порожньому ліжку. Її чоловіка Пола немає, а похмілля стерло пам'ять про події минулої ночі. Їхній шлюб не був ідеальним, останнім часом між ними було багато напружених моментів, тому Ґрей думає, що чоловік просто залишив її чи захотів побути наодинці після чергової сварки.

Але його автомобіль знайшли покинутим на шосе. Головна героїня розуміє, що він зник безвісти. Саме в цей момент вона отримує голосове повідомлення від незнайомки, яка говорить, що знає, де її чоловік. Та Ґрей неохоче приймає її допомогу і згодом починає отримувати погрози від тієї жінки. Поступово головна героїня починає відкручувати всі події свого життя, щоб зрозуміти все, що з нею сталося в минулому і що відбувається зараз. Чи хоче вона, щоб її чоловіка знайшли? Може, зникнення Пола не таке вже й випадкове і все було сплановано? Що насправді хоче незнайомка? І на що вона здатна, щоб отримати бажане?
Розгорнути
Алайна Уркхарт
430 грн
Алайна Уркхарт
430 грн

Бестселер The New York Times, що відкриває «Полицю трилер» у #книголав.

Спокій тихого містечка порушують жорстокі вбивства. Методичний, розумний і маніпулюючий серійний вбивця зі схильністю до медичних експериментів довгий час уникає поліцію, ховаючись в тіні Луїзіанської затоки. Він наполегливо працює над завершенням свого найжахливішого злочину, знущаючись над владою, яка відчайдушно намагається його наздогнати.

Сьогодні він знову виходить на своє полювання. Хто ж буде його жертвою?

Паралельно на своє полювання виходить судмедекспертка Рен Мюллер, що має вражаючі знання про історичні злочини та багаторічний досвід роботи в офісі судово-медичної експертизи. Хоч робочий стіл докторки завалений кримінальними справами, вона зацікавлюється вбивцею, що дедалі більше нахабніє. Рен починає складати головоломку між жертвами та вирішує, що вона найкращий кандидат для розшуку вбивці.

За всі роки своєї кар’єри, вона ще не стикалася зі справою, яку б не змогла розкрити. Дотепер…


Розгорнути
Вхід Реєстрація