100 експрес-уроків з української

Олександр Авраменко
в наявності
210 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (1)
Категорія
Мова
українська
Кількість сторінок
192
ISBN
978-966-97610-0-2
Рік видання
2016
Серія
Уроки української від Олександра Авраменка
Ілюстрації
кольорові
Ілюстратор
Наталка Гайда
Розмір/формат
101x152

Щоб без проблем освоїти тонкощі спілкування українською, радимо купити книгу «100 експрес-уроків з української». У кишеньковому самовчителі коротко і невимушено пояснюються складні моменти слововживання і побудови фраз. «Холостяк» чи «парубок», «вибирати» чи «обирати», «Пасха» чи «Великдень», «по четвергам» чи «по четвергах» - книжка дає відповіді на численні запитання і виправляє помилки. Спочатку це були відеоуроки, які виходили щотижня на каналі «1+1» і здобули таку популярність, що виникла необхідність в друкованій версії. Так з'явився самовчитель.

Про автора

Олександр Авраменко – доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТУУ “КПІ”, лауреат Всеукраїнського конкурсу “Учитель року” (1996), лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2008), заслужений працівник освіти України (2017), багаторазовий переможець Національного конкурсу підручників з української мови й літератури для 5-11 кл., автор серії навчальних посібників для підготовки до ЗНО й державної підсумкової атестації. Автор і ведучий експрес-уроків української в “Сніданку з 1+1”.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Бойко Артем
5/5
22.06.2023
"Моя перша книга від КнигоLove. Купив у Львові на початку повномасштабного вторгнення і вона користувалися неймовірною популярністю у друзів і знайомих зі східних областей країни. Ну, давайте будемо чесними, взагалі то мало хто з нас знає та спілкується українською ідеально. Ця книга (та її перша частина) допоможе уникнути дурнуватих ситуацій, в яких дурнуватими можете виглядати саме ви. Все це в жартівливій формі, а ще в незвичному для видавництва карманному форматі, аби допомога завжди була поруч з вами. Ой, вибачте, КИШЕНЬКОВОМУ. Бачите - вже є толк.

"
Розгорнути
Вхід Реєстрація