Я, Ніна

Яніна Соколова, Ольга Купріян
в наявності
430 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
Кількість сторінок
208
ISBN
978-617-7820-22-1
Рік видання
2019
Тип обкладинки
тверда
Ілюстрації
чорно-білі фото
Дизайн
обкладинка Лєна Заєць
Розмір/формат
140x210

«Я, Ніна» – це історія про життя журналістки Ніни написана у сповідальній формі та, фактично, є щоденником пережитого нею від початку хвороби і до кінця лікування. Ольга Купріян та Яніна Соколова написали повість, в основі якої лежать власні пережиті події, які у тексті тісно переплітаються з художніми вимислами.

Це оповідь зі щасливим фіналом, сповнена чесних емоцій та фізичних переживань. Героїня ділиться тим, як поступово змінювався її фізичний і зовнішній стан та про ті потрясіння, які спіткали її на шляху в складний період.«Я, Ніна» – це книжка про любов, віру та силу, яка рухає скелі і доводить, що життя варте того, щоб за нього боротися.

«Це буде найчуттєвіша історія, яку ви коли-небудь читали. Не шукайте співпадінь із моїм життям. Їх там обмаль, про­те я впевнена, що після цієі книжки ви станете іншими, бо «Я, Ніна» зробить ваше життя таким, за яке варто боротися», – ділиться співавторка Яніна Соколова.

15 грн з продажу кожної книги буде перераховано на проєкт «Я, Ніна», який реалізовує програми зі збору крові, волосся, а також підтримує розвиток служб паліативної допомоги та профілактику онкології серед українців.

Розгорнути
Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

бестселер
Гізер Морріс
480 грн
новинка
Проспер Меріме
330 грн
Меґґі Нокс
480 грн
бестселер
Карма Браун
480 грн
Таня Поставна
290 грн
Вхід Реєстрація