Що мій син має знати про світ

Фредрік Бакман
в наявності
390 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (2)
Мова
українська
Кількість сторінок
264
ISBN
978-617-8286-18-7
Вік
дорослим
Рік видання
2023
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Софія Волковецька
Оригінальна назва
Saker min son behöver veta om världen
Ілюстрації
чорно-білі та кольорові
Ілюстратор
Ольга Лисовська
Розмір/формат
140x210, 60x90\16

Що треба знати про любов та футбол? Що насправді сталося з твоєю пластмасовою жирафою? Як знайти команду, до якої ти належиш? Чому іноді тато може тримати сина за руку занадто міцно?

«Що мій син має знати про світ» — один із дебютних творів Фредріка Бакмана. Це смішна та зворушлива повість в есеях і нотатках, написана татом до його маленького сина, а можливо — й до самого себе. Це легка й іронічна книжка про батьківство, страхи і помилки, дурнуваті ситуації і життєві переосмислення, а також — про любов. Бо так часто вона стає точкою опори у цьому неідеальному світі.

В книжці автор ділиться власними роздумами та життєвими уроками про батьківство, які породило в ньому немовля: недоспані ночі, обкакані підгузки, автокрісла, колискові, правила дитячого харчування і розвитку. А скільки ще попереду: друзі, дорослішання, життєві пригоди...

Деякі з цих життєвих уроків стосуються його досвіду як батька, пов’язаного з вихованням дитини, інші про те, як пережити місяці/роки позбавлення сну. Всі правила батьківства, життя та любові.
Про автора

Фредрік Бакман — шведський блогер, журналіст і письменник, автор всесвітньо відомих бестселерів, перекладених двадцятьма п’ятьма мовами.


Книжки автора «Чоловік на ім’я Уве»«Моя бабуся просить їй вибачити»«Брітт-Марі була тут»«Ведмеже місто»«Ми проти вас»«Переможці»«Шляхи життя» та «Тривожні люди» вийшли українською у видавництві #книголав.


Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Бойко Артем
5/5
01.11.2023
"Я думаю що багато хто з наших татусів міг би написати схожу книгу. Звісно, у кожного своя історія, свої драми та комедії. Щодо тата-автора книги, то він швед за національністю і це накладає певний відбиток. Так наприклад один з розділів повністю присвячений IKEA (до речі дізнаєтеся про цю компанію дещо новеньке). Ще є наприклад розділ про дитячі какихи (їх що справді так багато у перші роки життя? Скажіть хтось, що це не так).

Власне і на самого Бакмана ви подивитеся під іншим кутом. Закритий та мовчазний для широкого загалу, людина яку знають здебільшого за вкрай напруженими трилерами… А в цій книзі він постає добряком який кумедно сперечається з дружиною, а також як виявляється є непоганим знавцем футболу та комп’ютерних ігор. Окремо хотілося би відмітити ілюстрації до цього твору, які зустрічаються на початку кожної нової глави. Дуже гарні та атмосферні.


"
Розгорнути
Крістіна Грінченко
4/5
20.10.2023
Весела, зворушлива книга. Це перша в мене від Бакмана, я задоволена) легке чтиво та позитивне. Але стиль написання дуже специфічний, іноді було відчуття, наче автор написав якусь нотатку в телефоні і переніс в книгу)

#рекомендовані

Таня Поставна
250 грн
Джин Ганфф Кореліц
430 грн
бестселер
Кортні Коул
430 грн
бестселер
Едіт Еґер
430 грн
Фредрік Бакман
430 грн
бестселер
Фредрік Бакман
430 грн
Вхід Реєстрація