Що мій син має знати про світ

Фредрік Бакман
в наявності
420 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (2)
Мова
українська
Кількість сторінок
264
ISBN
978-617-8286-18-7
Вік
дорослим
Рік видання
2023
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Софія Волковецька
Оригінальна назва
Saker min son behöver veta om världen
Ілюстрації
чорно-білі та кольорові
Ілюстратор
Ольга Лисовська
Розмір/формат
140x210, 60x90\16

Що треба знати про любов та футбол? Що насправді сталося з твоєю пластмасовою жирафою? Як знайти команду, до якої ти належиш? Чому іноді тато може тримати сина за руку занадто міцно?

«Що мій син має знати про світ» — один із дебютних творів Фредріка Бакмана. Це смішна та зворушлива повість в есеях і нотатках, написана татом до його маленького сина, а можливо — й до самого себе. Це легка й іронічна книжка про батьківство, страхи і помилки, дурнуваті ситуації і життєві переосмислення, а також — про любов. Бо так часто вона стає точкою опори у цьому неідеальному світі.

В книжці автор ділиться власними роздумами та життєвими уроками про батьківство, які породило в ньому немовля: недоспані ночі, обкакані підгузки, автокрісла, колискові, правила дитячого харчування і розвитку. А скільки ще попереду: друзі, дорослішання, життєві пригоди...

Деякі з цих життєвих уроків стосуються його досвіду як батька, пов’язаного з вихованням дитини, інші про те, як пережити місяці/роки позбавлення сну. Всі правила батьківства, життя та любові.
Про автора

Фредрік Бакман — шведський блогер, журналіст і письменник, автор всесвітньо відомих бестселерів, перекладених двадцятьма п’ятьма мовами.


Книжки автора «Чоловік на ім’я Уве»«Моя бабуся просить їй вибачити»«Брітт-Марі була тут»«Ведмеже місто»«Ми проти вас»«Переможці»«Шляхи життя» та «Тривожні люди» вийшли українською у видавництві #книголав.


Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Бойко Артем
5/5
01.11.2023
"Я думаю що багато хто з наших татусів міг би написати схожу книгу. Звісно, у кожного своя історія, свої драми та комедії. Щодо тата-автора книги, то він швед за національністю і це накладає певний відбиток. Так наприклад один з розділів повністю присвячений IKEA (до речі дізнаєтеся про цю компанію дещо новеньке). Ще є наприклад розділ про дитячі какихи (їх що справді так багато у перші роки життя? Скажіть хтось, що це не так).
Власне і на самого Бакмана ви подивитеся під іншим кутом. Закритий та мовчазний для широкого загалу, людина яку знають здебільшого за вкрай напруженими трилерами… А в цій книзі він постає добряком який кумедно сперечається з дружиною, а також як виявляється є непоганим знавцем футболу та комп’ютерних ігор. Окремо хотілося би відмітити ілюстрації до цього твору, які зустрічаються на початку кожної нової глави. Дуже гарні та атмосферні."
Розгорнути
Крістіна Грінченко
4/5
20.10.2023
Весела, зворушлива книга. Це перша в мене від Бакмана, я задоволена) легке чтиво та позитивне. Але стиль написання дуже специфічний, іноді було відчуття, наче автор написав якусь нотатку в телефоні і переніс в книгу)

#рекомендовані

Вхід Реєстрація