Атлас монстрів

Федеріка Маґрін
немає в наявності
550 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-7563-78-4
Кількість сторінок
96
Вік
5-10 років
Рік видання
2019
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Олена Любенко
Серія
Атлас
Оригінальна назва
Atlas of the Monsters and the Ghosts of the World
Ілюстрації
кольорові
Ілюстратор
Лаура Бренлла
Розмір/формат
240x320

Атлас поділено на розділи, кожен із яких пов’язаний із певною частиною світу і містить карту всіх істот, щоб читачі бачили, де саме водиться те чи те створіння. На подальших сторінках містяться описи різноманітних потвор. Деякі з них — це просто стислий переказ найцікавіших фактів, а інші називають точні місця, де бачили монстрів, перелічують їхні основні властивості та підказують, як їх перемогти. Найважливішим чудовиськам

На них ти знайдеш детальнішу інформацію про місця, де вони живуть, а також легенди та перекази, що їх супроводжують. І нарешті, три спеціальні вставки розповідають про відомих привидів, водяних і міфічних монстрів.

«Тобі знадобиться вся хоробрість і навіть трішки шаленства, щоб побороти злісних страховиськ, жаских монстрів, капосних привидів або ж спробувати подружитися з деякими більш доброзичливими істотами. Подорож буде складною, але в кінці цієї неймовірної пригоди ти будеш пишатися собою, адже станеш професійним мисливцем на монстрів!» Так говорить Ван Гелсинґ, найбезстрашніший мисливець на монстрів, привидів і вампірів!


Про авторку

Федеріка Маґрін народилась у місті Варезе 1979 року. Понад десять років працювала у видавничій сфері: спочатку редакторкою видавництва «Edizioni De Agostini», а потім на фрілансі. Працює переважно з дитячими книжками, але також пише освітні тексти, казки й перекладає романи. За останні кілька років створила для видавничої компанії «White Star Kids» декілька книжок.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Алекс Фріт, Луї Стовелл, Розі Гор
430 грн
Ірина Тараненко, Юлія Курова, Марія Воробйова, Марта Лешак
850 грн
новинка
Сандрін Пуверро
450 грн
Бен Елтон
310 грн
Вхід Реєстрація