Атлас монстрів

Федеріка Маґрін
немає в наявності
450 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-7563-78-4
Кількість сторінок
96
Вік
5-10 років
Рік видання
2019
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Олена Любенко
Серія
Атлас
Оригінальна назва
Atlas of the Monsters and the Ghosts of the World
Ілюстрації
кольорові
Ілюстратор
Лаура Бренлла
Розмір/формат
240x320

Атлас поділено на розділи, кожен із яких пов’язаний із певною частиною світу і містить карту всіх істот, щоб читачі бачили, де саме водиться те чи те створіння. На подальших сторінках містяться описи різноманітних потвор. Деякі з них — це просто стислий переказ найцікавіших фактів, а інші називають точні місця, де бачили монстрів, перелічують їхні основні властивості та підказують, як їх перемогти. Найважливішим чудовиськам

На них ти знайдеш детальнішу інформацію про місця, де вони живуть, а також легенди та перекази, що їх супроводжують. І нарешті, три спеціальні вставки розповідають про відомих привидів, водяних і міфічних монстрів.

«Тобі знадобиться вся хоробрість і навіть трішки шаленства, щоб побороти злісних страховиськ, жаских монстрів, капосних привидів або ж спробувати подружитися з деякими більш доброзичливими істотами. Подорож буде складною, але в кінці цієї неймовірної пригоди ти будеш пишатися собою, адже станеш професійним мисливцем на монстрів!» Так говорить Ван Гелсинґ, найбезстрашніший мисливець на монстрів, привидів і вампірів!


Про авторку

Федеріка Маґрін народилась у місті Варезе 1979 року. Понад десять років працювала у видавничій сфері: спочатку редакторкою видавництва «Edizioni De Agostini», а потім на фрілансі. Працює переважно з дитячими книжками, але також пише освітні тексти, казки й перекладає романи. За останні кілька років створила для видавничої компанії «White Star Kids» декілька книжок.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

бестселер
Джоко Віллінк
500 грн
Франческа Кавалло, Елена Фавіллі
500 грн
новинка
Ірина Озимок
350 грн
Штепанка Секанінова
450 грн
Франческа Кавалло, Елена Фавіллі
500 грн
Iryna Taranenko, Dmytro Kuzmenko, Marta Leshak, Maria Vorobiova
750 грн
Вхід Реєстрація