Travelbook. Ukraine

Ірина Тараненко, Юлія Курова, Марія Воробйова, Марта Лешак
в наявності
850 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
англійська
ISBN
978-617-7563-64-7
Кількість сторінок
68
Вік
10-15 років
Рік видання
2019
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Анна Білоус, Євгенія Овчаренко, Анастасія Копівська, Марк Бенс
Оригінальна назва
Книга-Мандрівка. Україна
Ілюстрації
кольорові
Ілюстратор
Марта Кошулінська, Олена Кобілінська, Оксана Щербакова, Ірина Жук
Розмір/формат
280x375

Ілюстративне видання про Україну від креативної агенції Green Penguin Media та видавництва #книголав виходить англійською. Тепер іноземна аудиторія відкриє для себе історичні факти, непересічних особистостей та інвестиційний потенціал країни.
«Вихід “Книги-мандрівки” на англомовний книжковий ринок — важливий стратегічний крок на шляху до розвитку бренду нашої країни. Насамперед це спосіб розповісти іноземній аудиторії, наскільки крутою є наша країна, скільки див вона подарувала світу, не обмежуючи цей список лише Шевченком і вишиванками», — вважає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.
Публікацію англомовного видання «Книги-мандрівки» («Travelbook.Ukraine») підтримала енергетична компанія ДТЕК, яка стала Генеральним партнером проекту. «Ця книга дає можливість познайомитися з Україною – країною на перехресті західної та східної, південної та північної Європи. З країною людей, які здивували світ мужністю та рішучістю у захисті свого вибору та європейських цінностей. Цей вибір приносить країні незворотні зміни – в тому числі й на енергетичному ринку. ДТЕК пишається тим, що просуває цю трансформацію», – розповів Максим Тімченко, генеральний директор ДТЕК.
«Книга-мандрівка. Україна» — це 30 авторських карт та 1200 непересічних фактів про Україну, про які не напишуть в підручниках.Розгорнути
Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Ірина Тараненко, Дмитро Кузьменко, Марина Островська, Ольга Сиротюк, Галина Мисник
850 грн
Гелена Гараштова
500 грн
Сандрін Пуверро
450 грн
новинка
Софі де Мулленайм
600 грн
Вхід Реєстрація