Біблійні історії для дітей

Георгій Коваленко
немає в наявності
190 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-7820-20-7
Кількість сторінок
76
Вік
10-15 років
Рік видання
2016
Тип обкладинки
тверда
Ілюстрації
кольорові
Ілюстратор
Юлія Пилипчатіна
Розмір/формат
225x275

Оновлене та доповнене видання «Біблійні історії для дітей» - це 33 історії зі Святого Письма від Створення світу до Воскресіння Христового з яскравими ілюстраціями та адаптованими сюжетами для дітей адаптував від отця Георгія Коваленка, ректора Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості.

«Біблійні сюжети і образи – це не тільки про далеке минуле і не тільки про біблійних героїв, – вважає автор книжки. – Ці історії архетипні, а це означає, що в них можна знайти багато цікавого і корисного для нашого життя. Тому їх варто читати в родинному колі, бо вони не тільки для дітей. Хоча, сподіваюся, дорослі не обмежаться читанням тільки "дитячої" версії Біблії».

Розповідаючи біблійні історії, відомий філософ та блогер не дотримувався якогось із перекладів Святого Письма, але використовував усі доступні йому варіанти, іноді поєднуючи їх між собою, а іноді вдаючись до переказу замість цитування, щоб передати премудрість про світ і людину мовою, зрозумілою і дітям, і дорослим.

«Нам здається, що Біблійні історії це не тільки про релігію, але насамперед про вічні моральні цінності та світогляд. Саме тому ми знову видаємо Біблійні історії новим тиражем», – коментує співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

Розгорнути
Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

новинка
Еліс Фіні
430 грн
Яніна Соколова, Ольга Купріян
390 грн
новинка
Вікторія Шваб
430 грн
Ольґерд Вонсовіч
250 грн
Упорядник: Еммануель Рубен
390 грн
бестселер
Гізер Морріс
430 грн
новинка
Женев’єв Ґрем
430 грн
Вхід Реєстрація