Буремний перевал

Емілі Бронте
передзамовлення
550 грн
вересень
2024
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-8286-66-8
Кількість сторінок
320
Вік
дорослим
Рік видання
2024
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Гнатковська Ірина
Оригінальна назва
Wuthering Heights
Ілюстратор
Аґрафка +
Розмір/формат
140 х 210 мм

Про книжку:

«Буремний перевал» розповідає про стосунки Кетрін Ерншо та Хіткліффа, які переживають трагічне кохання та різні випробування долі. Ця історія проходить через покоління, розкриваючи таємниці та глибокі емоційні конфлікти.

Чималу частину твору займає опис природи навколо маєтка «Утерс» у маленькому селі Гаворт (Англія). Відчуття та образи навколишнього середовища стають невід'ємною частиною роману, відображаючи стани та емоції героїв. Сюжет обрамлений темами соціальної несправедливості та класової боротьби. Вплив стереотипів є основою конфліктів у романі. Бронте привертає увагу читача до нерівності в суспільстві.

Одним із ключових елементів «Буремного перевалу» є психологія героїв. Авторка вдається до глибокого аналізу, розкриваючиі мотиви, сумніви та внутрішні конфлікти. Роман має трагічні та містичні елементи.


Емілі Джейн Бронте (1818-1848)  —  англійська письменниця та поетеса, що народилася в родині Патріка Бронте та Марії Бренвелл. Вона була молодшою ​​сестрою письменниці Шарлотти Бронте, авторки відомого роману «Джейн Ейр».


У 1824 році родина переїхала до Гаворта, де батько Емілі був священиком, і саме в цьому оточенні їхні літературні дивацтва процвітали. Після смерті матері сестри з братом Патріком Бронте вигадали землі (Ангрія, Гондаль, Гаалдін, Океанія), які потім будуть у творах.

У 1842 році Емілі почала працювати у школі «Law Hill» біля Галіфакса, залишивши її через шість місяців через слабке здоров’я. Разом із сестрою Шарлоттою відвідувала приватний навчальний заклад у Брюсселі і мріяла відкрити власну школу.


Сестри Бронте опублікували спільну збірку віршів у 1846 році «Рoems by Currer, Ellis, and Acton Bell». У 1847 році Емілі друкує свій роман «Буремний перевал» («Wuthering Heightsу»). Хоча вона отримала змішані відгуки від книги, згодом твір став класикою англійської літератури. Здоров’я Емілі було ослаблене суворим місцевим кліматом. Вона захворіла після смерті брата, і, відмовившись від будь-якої медичної допомоги, померла 19 грудня 1848 року.


Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

новинка
Моріс Леблан
450 грн
новинка
Кейт Бромлі
480 грн
Ольга Захарова
500 грн
новинка
Єлизавета Половинкіна
430 грн
новинка
Оксана Шаварська
430 грн
Вхід Реєстрація