новинка

Чарівники й чаклунки: посібник із магії для початківців

Франческа Маттеоні
в наявності
450 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
Кількість сторінок
160
ISBN
978-617-8286-12-5
Рік видання
2023
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Катерина Мичка
Оригінальна назва
Streghe novelle e maghi apprendisti
Дизайн
Ілюстратор
Еліза Маччеларі
Розмір/формат
70х100

“Магія живе на межі суспільства, а хто перетинає цю межу, — маргіналізований або шанований. Магія уособлює страхи, бажання й таємниці.”


Як часто ми хотіли, щоб наші бажання здійснювалися за помахом чарівної палички, хотіли стерти з життя неприємні ситуації або подорожувати куди завгодно за допомогою магії?. Без зайвих зусиль і відповідальності. Але що таке справжня магія? Хто знає, як її практикувати?


Магія ближче, ніж ви думаєте: між сторінками старої книги, у місячному світлі, що просочується крізь вікно, у жестах, місцях і предметах.


Ця книжка допоможе наблизитись до таємниць природи, а також досягнути нового, глибшого усвідомлення себе. Історія чаклунства протягом століть, розповіді про її найвизначніші постаті, описи інструментів магічних практик та унікальних магічних здібностей різних тварин тут супроводжуються вправами та заклинаннями, які допоможуть наблизитися до захопливого та різноманітного світу сучасного чаклунства.


Ця книжка створена для тих, хто хотів би дізнатися про історію магії і, звісно, опанувати деякі основні принципи цього мистецтва за допомогою вправ та ритуалів.У тексті також йдеться про найвпливовіших особистостей у «магічному» світі:, від вигаданих персонажів до справжніх практиків.


Авторка книжки переконана в необхідності магії, оскільки, на її думку, саме магія здатна відновити втрачені зв’язки між людиною та світом рослин, тварин і мінералів, що існують на Землі, бо наша планета — це дар, який потрібно оберігати.


Про авторку

Франческа Маттеоні — поетка, письменниця та історикиня. Працювала дослідницею у Великій Британії, зосереджуючись на судових процесах над відьмами, магії тіла та сучасному медичному фольклорі. Проводить майстер-класи з Таро та поезії, а також викладає історію релігій та магії в кількох американських університетах у Флоренції. Серед її останніх публікацій — есе «Від Дурня до Світу. Поетична подорож в світ Таро» (Dal Matto al Mondo. Viaggio poetico nei tarocchi, effequ, 2019); поетичний текст «Книга Гора» (Libro di Hor, Vydia, 2019) з ілюстраціями Джіневри Баллаті; есеїстичний внесок у збірку «Психоделічна гра» (La scommessa psichedelica, Quodlibet, 2020) за редакцією Федеріко ді Віта; поетична книга «Те, що поділяє світ» (Ciò che il mondo separa, Marcos y Marcos, 2021).


Про ілюстраторку

Еліза Маччеларі — італо-тайська ілюстраторка, з 2012 року працює для італійських та інших іноземних видавництв і журналів. Її останні книжки — графічний роман «Салат з папаї» (Papaya Salad, BAO Publishing, 2018) та графічна біографія «Кусама, одержимість, кохання та мистецтво» (Kusama, ossessioni, amori e arte, Centauria Libri, 2020). Отримала Золоту медаль за найкращу ілюстрацію у 2017 році та срібну медаль за комікси у 2019 році. Її роботи виставлялися в Італії та інших країнах.

Розгорнути
Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Міту Стороні
390 грн
Ірина Тараненко, Дмитро Кузьменко, Марина Островська, Ольга Сиротюк, Галина Мисник
850 грн
Алекс Фріт, Мінна Лейсі, Джонатан Мелмот і Меттью Олдгем
430 грн
Енді Прентіс, Едді Рейнолдз
430 грн
Вхід Реєстрація