Діти кістки й крові

Томі Адеємі
в наявності
480 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (2)
Категорія
Мова
українська
Кількість сторінок
480
ISBN
978-617-7820-14-6
Вік
дорослим
Рік видання
2019
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Олена Оксенич
Серія
трилогія «Спадок Ор’їші»
Оригінальна назва
Children of Blood and Bone
Дизайн
обкладинка Річ Діес
Ілюстратор
Річ Діес
Розмір/формат
140x210

«Діти кістки й крові» занурюють читачів в ретельно прописаний і правдоподібний світ колись щасливої країни Ор’їші, багато жителів якої володіли магією. Цілителі лікували від усіх хвороб, Палії вміли власноруч створювати полум’я, Припливці керували потоками води, а Женці, до яких належала і Матір Зейлі, викликали духи померлих. Та все змінилося однієї ночі, коли, за наказом безжального короля Ор’їші, усіх магів було вбито. Магія зникла, Зейлі залишилася без матері, а її народ — без надії.

Проте тепер Зейлі отримує шанс повернути магію та кинути виклик монархії. На неї, її брата Зайна та принцесу Амарі, що збунтувалася проти власних батьків, чекає довга й небезпечна подорож, сповнена магічних відкриттів, насичена переслідуваннями й битвами, просякнута кров’ю і прагненням помсти. Однак справжньою небезпекою виявляються несподівані почуття й нові магічні сили, що ростуть із кожним днем та ризикують вийти з-під контролю…

Роман «Діти кістки й крові» став першим в трилогії «Спадок Ор’їші». Західноафриканські міфи і вірування в книзі переплітаються з невигаданими проблемами реальних людей —расизмом, поліцейським свавіллям, рабством — темами, які не характерними для цього напрямку літератури. Проте, це справжнє фентезі з усіма властивими жанру атрибутами.

Розгорнути

Про автора

Томі Адеємі – нігерійсько-американська письменниця та викладачка літературної творчності. Закінчила з відзнакою Гарвардський університет, де отримала диплом за спеціальністю «Американська література». Вивчала міфологію, релігію та культуру Західної Африки у Салвадорі (Бразилія). Наразі Томі Адеємі займається письменницькою діяльністю та веде свій блог про літературну творчість. Мешкає у Сан-Дієґо, Каліфорнія.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Христина
5/5
09.02.2024
Чудове африканське фентезі
5/5
25.11.2022

#рекомендовані

бестселер
В. Е. Шваб
550 грн
Вхід Реєстрація