новинка

Хочу знати! Як це відбувається?

Софі де Мулленайм
в наявності
600 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-8286-54-5
Кількість сторінок
112
Вік
5-10 років
Рік видання
2024
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда, пружинка
Переклад
Ірина Єжель
Оригінальна назва
Dis-moi! Comment ça marche?
Ілюстрації
кольорові
Ілюстратор
Терез Бонте, Патрік Шено, Лоран Клінг, Мауро Маццарі
Розмір/формат
140х204 мм

«Хочу знати! Як це відбувається?» — це продовження улюбленої серії від #книголав — «Хочу знати!». Ця книга — пізнавальне і розважальне видання для дітей, яке налічує понад 200 запитань та відповідей про те, як влаштований світ навколо нас.

Книжка складається з чотирьох розділів, інформація в яких захоплива, а ілюстрації — яскраві та кумедні. Незвичний формат із пружинкою гарантує зручне використання під час проведення родинних вікторин та інших ігор.

Видання рекомендовано для читання дорослими дітям. У видавництві раніше вийшли три книжки з цієї серії: «Хочу знати! Про все на світі» Ізабель Фужер, «Хочу знати! Правда чи ні?» та «Хочу знати! Яким буде майбутнє?» Валентіна Верте.


Софі де Мулленайм — французька дитяча письменниця з двадцятирічним досвідом, яка багато років співпрацює з французьким видавництвом «Éditions Larousse Jeunesse». Софі з дитинства марила письменництвом, тож сьогодні завжди тримає під рукою блокнот, щоб записувати свої ідеї для майбутніх шедеврів. Софі активно підтримує християнські цінності та намагається вплинути на моральне виховання дітей через свої книги. Письменниця є авторкою відомих дитячих романів, ілюстрованих альбомів, оповідань, документальних фільмів та численних дитячих бестселерів, зокрема «Привида Колізею» («The Phantom of the Colosseum», «Святих таємниць» («Holy Mysteries!»), «Лева для імператора» («A Lion for the Emperor») та інших.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Джамія Вілсон
450 грн
Ірина Тараненко, Єлизавета Нєвєжина, Марта Лешак
850 грн
Міту Стороні
390 грн
Штепанка Секанінова
500 грн
Еліс Джеймс, Едді Рейнолдс, Мінна Лейсі, Роус Голл та Алекс Фріт
430 грн
Вхід Реєстрація