новинка

Закарбовано на кістках. Таємниці, які ми залишаємо після себе

Сью Блек
в наявності
480 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Автор
Мова
українська
Кількість сторінок
336
ISBN
978-617-8286-75-0
Вік
дорослим
Рік видання
2024
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Олена Замойська
Оригінальна назва
Written in bone. Hidden Stories in What We Leave Behind
Розмір/формат
140х210

Про книжку

Кістки — мовчазні свідки людського життя.

Кожна частина нашого тіла може розповісти історію. Те, що ми їмо, усе, що робимо, залишає сліди — повідомлення, які терпляче чекають місяцями, роками і навіть століттями, доки судово-медичний антрополог їх розшифрує.

Всесвітньо відома судова антропологиня і професорка Сью Блек запрошує читачів у захопливу подорож людським тілом, від маківки до стоп, досліджуючи кістки голови, тулуба й кінцівок та розповідаючи історії людей, яким ці кістки належали.

«Нам цікаво, якою була людина, що прожила це життя. Ми хочемо віднайти закарбоване на кістках, щоб розповісти історії тіл, а можливо, навіть повернути загиблим імена».

Попри серйозність теми книжка написана з гумором. Кожна історія авторки сповнена поваги до людей і любові до власної справи.


Сью Блек — провідна фахівчиня в галузі судової антропології, проректорка з питань зарахування до Ланкастерського університету. Блек була провідною антропологинею у групі британських судмедекспертів, яких залучили до розслідування воєнних злочинів у Косові. Одна з перших судмедекспертів, які вирушили до Таїланду після цунамі в Індійському океані, щоб допомогти ідентифікувати загиблих. Сью Блек часто згадують у засобах масової інформації, про її роботу знімали документальні фільми, а ще вона вела успішний цикл програм «Нерозкриті історичні справи» на каналі BBC Two.

У 2016 році королева нагородила Сью Блек титулом дами-командора ордена Британської імперії за заслуги у галузі судової антропології.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Ірина Тараненко, Юлія Курова, Марія Воробйова, Марта Лешак
850 грн
Ірина Озимок
400 грн
Iryna Taranenko, Dmytro Kuzmenko, Marta Leshak, Maria Vorobiova
850 грн
Вхід Реєстрація