Книга Love

Упорядниця: Катерина Бабкіна
в наявності
480 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (1)
Мова
українська
ISBN
978-617-8012-06-9
Кількість сторінок
93
Рік видання
2022
Тип обкладинки
тверда
Ілюстрації
кольорові
Ілюстратор
Христина Лукащук
Розмір/формат
140x210

«Книга Love» – це вірші про кохання 46 українських поетів та поеток – і класиків, і сучасних. Це спроба відтворити багатоголосся української любовної лірики й показати його одночасну розмаїтість та схожість. Це любов як вона є – непередбачувана і вразлива, чесна і відверта, відчута й зігріта душею, дотиком, думкою – та перевтілена у вірші, кожен із яких здатен знайти своє особливе місце у чиємусь серці.

Поети та поетки, чиї твори увійшли до збірки: Андрій Любка, Анна Малігон, Богдан-Ігор Антонич, Богдан Лепкий, Богдана Матіяш, Борис Грінченко, Василь Махно, Василь Стус, Галина Крук, Галина Петросаняк, Григорій Семенчук, Грицько Чубай, Денис Мандзюк, Дмитро Лазуткін, Євген Плужник, Іван Франко, Ірина Цілик, Ірина Шувалова, Катерина Бабкіна, Катерина Міхаліцина, Костянтин Москалець, Леся Українка, Ліна Костенко, Любов Якимчук, Маріанна Кіяновська, Мар’яна Савка, Микола Кулінич, Мирослав Лаюк, Оксана Забужко, Оксана Луцишина, Оксана Пахльовська, Олег Романенко, Олександр Олесь, Олена Теліга, Олеся Мамчич, Остап Сливинський, Павло Коробчук, Сергій Жадан, Сергій Осока, Сергій Татчин, Степан Руданський, Таня-Марія Литвинюк, Уляна Галич, Юлія Мусаковська, Юрій Андрухович, Юрій Іздрик.

Упорядниця – Катерина Бабкіна, ілюстраторка – Христина Лукащук. Ідея Світлани Павелецької.

Розгорнути
Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Ярослава Штанько
5/5
31.08.2023
Якби можна було оцінювати на кшталт 11/10, я б так і зробила. І вона для мене є ду-у-уже дорогою. Це єдина книга, над якою я лила сльози (у хорошому сенсі). Коли я читала збірку, написала близькій людині, що «люди так кохати не вміють», і в цьому є сила цієї книги — тут можна відчути всю силу кохання.

#рекомендовані

Данiель Дефо
450 грн
бестселер
Фредрік Бакман
480 грн
Упорядник: Еммануель Рубен
450 грн
Вхід Реєстрація