Книга-мандрівка. Нескорені

Ірина Тараненко, Дмитро Кузьменко, Марина Островська, Ольга Сиротюк, Галина Мисник
в наявності
850 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (1)
Мова
українська
ISBN
978-617-8286-05-7
Кількість сторінок
56
Рік видання
2023
Тип обкладинки
тверда
Серія
Книга-мандрівка
Ілюстрації
кольорові
Ілюстратор
Анна Плотка, Ірина Жук, Марія Філіпчук, Ірена Король, Марія Гнатюк, Марія Романченко, Юлія Москот, Марта Бубняк, Роман Гречило, Олеся Ковтик
Розмір/формат
274x364, ілюстроване видання

Історія сміливості, яка розповідається в цій книжці, ще не завершена. Вона пишеться щодня кров’ю і потом на полях війни, яку розпочала найбільша ядерна держава Росія проти своєї меншої сусідки України, що майже 30 років тому в ім’я миру добровільно відмовилася від свого ядерного арсеналу.

Чому Росія напала на Україну? Хто такі українці? Чому вони не здаються? Чому платникам податків, що перебувають за тисячі кілометрів від війни, дешевше допомагати Україні, ніж витратити ці гроші на інші нагальні потреби? Як сталося, що локальна війна в Європі позначилася на стабільності всього світу, та чому безпека кожної держави залежить від її підсумків? "Книга-мандрівка. Нескорені" відповідає на всі актуальні питання про Україну, Росію й сучасний світ, який може втратити все, що довго здобував.

550 фактів про перебіг і наслідки року найкривавішої війни з часів Другої світової. Коротка й проста форма викладення, динамічні ілюстрації й тонкий гумор — формат розрахований на широку аудиторію читачів, які хочуть зрозуміти, що ж насправді відбувається в Україні й чому на карту поставлено не лише долю держави на східному кордоні Європейського Союзу, але й майбутнє світового ладу.

Розгорнути
Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Егор П.
5/5
18.06.2023
Передзамовив книжку, чекав три дні і за файними обставинами вона зʼявилась у продажу.
Матеріал друку та взагалі книга мені сподобалась дуже сильно, чекав її з моменту анонсу на Кікстартері та виходу мультсеріалів «Книга-мандрівка».
Перечитую кожен день та дізнаюсь у свої 17 років багато нюансів, про які не знав) Дуже круто, що під час повномасштабної агресії рф проти України, пишеться історія для всіх людей зрозумілою мовою, гумором та малюнками. 10/10
З повагою, Єгор з міста-фортеці Києва
Розгорнути

#рекомендовані

Вхід Реєстрація