Мої гроші

Джейн Бінгхем, Голлі Бейсі
немає в наявності
350 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-7820-46-7
Кількість сторінок
200
Вік
5-10 років
Рік видання
2021
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Віта Левицька
Оригінальна назва
Managing your Money
Ілюстрації
кольорові
Розмір/формат
140x210

Про книжку

Як з дитинства навчитись фінансової грамотності і знати як розпоряджатися грошима з максимальною користю?Як правильно складати бюджет на тиждень і як заощаджувати? Як працюють кредитні картки? Як можна заробляти гроші і витрачати їх ефективно? І як взагалі підготуватись до дорослого, фінансово незалежного життя?

«Мої гроші» – це пізнавальне видання для дітей і підлітків, яке в доступній формі, пояснює як поводитись з грошима, які є види грошей, де їх найкраще зберігати, як заощаджувати і розподіляти бюджет. Читач завдяки цій книжці може отримати корисні навички на все життя. Видання містить ілюстрації, таблиці, тести і завдання, які полегшують засвоєння найважливішої інформації та порад.

«Ця книжка допоможе вашим дітям підвищити фінансову грамотність, сформувати свідоме ставлення до благ, грошей та ресурсів. У цікавій та сучасній формі в ній описані базові економічні поняття з прикладами та картинками. Книжка адаптована до реалій українського споживача, що спрощує розуміння змісту та додає простоти в освоєнні матеріалу. Вона буде цікава для самостійного вивчення, читання та обговорення з батьками і навіть для шкільних занять учнів молодшого шкільного віку.Дуже рекомендую!». – Ірина Мельниченко, фінансова експертка українського видання, фінансистка, засновниця міжнародної освітньої мережі бізнес-шкіл для молоді Youth Flow Academy.

Розгорнути
Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Ірина Тараненко, Дмитро Кузьменко, Марина Островська, Ольга Сиротюк, Галина Мисник
750 грн
Ірина Тараненко, Єлизавета Нєвєжина, Марта Лешак
750 грн
Емілі Хокінс, Рейчел Вільямс
550 грн
Ірина Тараненко, Юлія Курова, Марія Воробйова, Марта Лешак
750 грн
Алекс Фріт, Джером Мартін, Еліс Джеймс
390 грн
Вхід Реєстрація