Наші душі вночі

Кент Гаруф
в наявності
390 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (1)
Автор
Мова
українська
Кількість сторінок
160
ISBN
978-966-97610-2-6
Рік видання
2017
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Ольга Захарченко
Оригінальна назва
Our souls at night
Дизайн
обкладинка cтронґовський
Розмір/формат
140x210

Невелике тихе містечко Голт — дім для багатьох героїв американського письменника Кента Гаруфа. У своїй останній книзі він познайомить читачів з Едді та Луї. Едді та Луї вже немолоді. Вони знають одне про одного рівно стільки, скільки належить знати сусідам, що багато років живуть у невеликому містечку на кшталт Голта. У них є дещо спільне — великі порожні будинки та почуття самотності після смерті дружини та чоловіка. Одного вечора Едді відвідує Луї та робить незвичайну пропозицію — розділити з нею ліжко... Чому варто купити книгу «Наші душі вночі» Кента Гаруфа? «Наші душі вночі» — останній роман американського письменника, який великі видання США відзначили як «Найкращу книгу року». Це зворушлива, глибока і ніжна історія про другий шанс, хиткі рамки пристойності та самотність.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Пайлодзе Анастасія
4/5
13.09.2023
"Книга - емоція. Емоція суму і самотності.
Наскільки ви готові до самотньої старості, навіть якщо народили дітей та ощасливлені онуками?
Ніхто не готовий.
________
Едді та Луїс - літні люди за 70, що давно втратили своїх половинок, приймають рішення ходити один до одного на ніч аби розмовляти, ділитись новинами та не спати на самоті.
________
Для того, щоб щось робити у буденному житті потрібен стимул. Який сенс регулярно гарно вдягатись, голитись, фарбуватись, користуватись смачними парфумами, прибирати, готувати складні страви, якщо цього ніхто не побачить? Зовсім ніхто.
Людині потрібна людина. Для стимулу, для того, щоб тримати себе в руках.
________
На жаль, Едді і Луїс потрапляють під страшний ейджизм і осуд від сусідів, мешканців містечка, а найстрашніше - від власних дітей. Які чомусь вирішили, що мають право цілковито розпоряджатись життям батьків. Шантажують та забороняють бачитись двом старим людям, що просто не хочуть бути самотніми. Хоча б уночі."
Розгорнути
Вхід Реєстрація