Перетворення

Франц Кафка
передзамовлення
330 грн
листопад
2024
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-8286-71-2
Кількість сторінок
84
Вік
дорослим
Рік видання
2024
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Оригінальна назва
Die Verwandlung
Ілюстратор
Аґрафка +
Розмір/формат
140 х 210 мм

Про книжку:

«Коли Грегор Замза прокинувся одного ранку від тривожних снів, виявилося, що він перетворився на гігантську комаху. Підняв голову і побачив свій коричневий живіт, розділений на жорсткі дугоподібні сегменти, на яких ковдра ледь трималася й збиралася зісковзнути» – із цього вражаючого, дивного, але напрочуд кумедного тексту Кафка починає свій твір "Перетворення".
Грегор Замза стає об’єктом ганьби для своєї сім’ї, аутсайдером у власному домі, квінтесенцією відчуженої людини. Його фізичне перетворення стає метафоричним образом, що відображає внутрішній стан та стосунки в родині.

У романі підіймаються теми самотності, втрати ідентичності та безперервної боротьби індивіда з соціальними нормами. 

Унікальний стиль Кафки, його вміння створювати атмосферу метафізичного страху викликає роздуми щодо природи існування та відносин індивіда зі світом.

Франц Кафка (1883-1924) — один із найвизначніших німецькомовних письменників XX століття, більшу частину творів якого було опубліковано посмертно. Його роботи просякнуті страхом перед зовнішнім світом і вищим авторитетом, вони здатні пробуджувати в читачеві відповідні почуття тривоги, що є унікальним явищем у світовій літературі. Кафка поєднує елементи фантастики та реалізму. Його найвідоміші праці: «Перетворення» («The Metamorphosis»), «Процес» («In the Penal Colony»), «Замок» («The Castle»). 

Спочатку Франц вивчав хімію в Празькому університеті Карла-Фердинанда (Charles-Ferdinand University), але через два тижні перейшов на право. В університеті він приєднався до студентського клубу Lese- und Redehalle der Deutschen Studenten, який проводив літературні читання. Кафка здобув ступінь доктора права 18 червня 1906 року та пропрацював обов’язковий рік неоплачуваної служби секретарем у цивільних і кримінальних судах.

За своє життя він опублікував лише кілька оповідань. Кафка писав Максу Броду: «Моє останнє прохання: усе, що я залишаю після себе... щоденники, рукописи, листи, етюди … [має] бути спалене непрочитаним».
Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

новинка
Єлизавета Половинкіна
430 грн
новинка
Кейт Бромлі
480 грн
новинка
Оксана Шаварська
430 грн
Ольга Захарова
500 грн
новинка
Моріс Леблан
450 грн
Вхід Реєстрація