Ринок м’яса

Джуно Довсон
в наявності
380 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
Кількість сторінок
384
ISBN
978-617-7820-74-0
Вік
дорослим
Рік видання
2021
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Христина Радченко
Оригінальна назва
Meat Market
Розмір/формат
140x210

Яні Новак всього шістнадцять, вона комплексує через свій високий зріст та андрогінний вигляд. Але життя кардинально змінюється, коли її помічає скаут модного дому і пропонує роботу моделі. Вона стрімко розвивається у цій справі і досягає нереальних висот. Але разом з успіхом, дорогим одягом та розкішшю, у цій професії її переслідують інтриги, таємниці, небезпека, випробування.

Роман «Ринок м’яса» – це чесна і відверта розповідь про закулісся модної індустрії, темні справи, які відбуваються у часи руху #TimesUp і #MeToo. Історія, яка на початку здається такою типовою, розвивається у несподіваному сюжеті, тут йдеться про те, про що наважуються говорити тільки одиниці.

«Довсон має дар створювати таких правдоподібних героїв-підлітків і «Ринок м’яса» це дуже сильний твір на противагу легкому масовому чтиву, де досі модельний бізнес зображають як об’єкт мрій». – The Guardian.


Про авторку

Джуно Довсон – британська письменниця, авторка міжнародних бестселерів, художній книжок та нон-фікшн літератури для підлітків і дорослих. Колумністка в Glamour UKAttitude Magazine.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Штепанка Секанінова
500 грн
Джорджія Кауфманн
480 грн
Колсон Вайтхед
480 грн
Вхід Реєстрація