Усе про книжку Кравчиня з Парижа

Про книжку

Головна героїня роману Роза Кусстатчер створила велику модну імперію, у неї дар підбирати ідеальне вбрання для будь-якої події. Одного дня вона готувалася до найважливішої зустрічі у своєму житті, але раптом її звична впевненість зникла, Роза так розгубилася, що вперше не знала, що вдягнути. Перебуваючи у своєму розкішному нью-йоркському помешканні, вона нарешті наважується відкрити історію свого життя, яке не завжди було таке яскраве, в достатку і комфорті.


Роза розповідає про своє дитинство у гірському італійському селі іщо з нею сталося, коли сюди прийшли нацисти. Про втечу серед ночі, про надію і розбите серце у Швейцарії, про гламур і любов у Парижі. Про амбіції і провал у Ріо-де-Жанейро, про успіх і пошук себе в Нью-Йорку. Вона вперше дивиться на своє життя, яке минає у постійній втечі від травм з дитинства, вперше розповідає про насильство, якого вона зазнала під час війни. Але тепер вона більше не буде втікати.

«Коли я укладала угоду про продаж прав на переклад «Кравчині з Парижа» з видавництвом #книголав, я й уявити не могла, що історія про молоду жінку, яка пережила нещастя після вторгнення чужоземної армії на її батьківщину резонуватиме так сильно. Сьогодні я, як ніколи пишаюсь цією книжкою. Мої думки з народом України»,Джорджія Кауфманн, авторка роману «Кравчиня з Парижа».

Автор
Джорджія Кауфманн
Полиця
Полиця бестселер
Жанр
художнє видання
Мова
українська
Кількість сторінок
432
ISBN
978-617-8012-16-8
Рік видання
2022
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Вікторія Калина
Оригінальна назва
The Dressmaker of Paris
Розмір/формат
140*210 мм
Необхідно увiйти, щоб залишати відгуки
Ваш вiдгук буде першим
Кравчиня з Парижа - #книголав
Кравчиня з Парижа - #книголав
Кравчиня з Парижа - #книголав
Кравчиня з Парижа - #книголав
Кравчиня з Парижа - #книголав
Кравчиня з Парижа - #книголав
Користувачі також цікавляться
Новинка
Колсон Вайтхед
Електронна книга
320 грн
Новинка
Оксана Лущевська
320 грн
Новинка
Гізер Морріс
350 грн
  • SAYHELLO@KNIGOLOVE.UA
  • ТЦ Globus 1, Майдан Незалежності 1
+